منو سایت

بازی ترسناک Quarry دارای 186 پایان مختلف است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی ترسناک Quarry دارای 186 پایان مختلف است

یکی از بهترین ویژگی های استودیو Supermassive Games این است که در طول بازی به انتخاب بازیکن احترام گذاشته و سرنوشت داستان را رقم می زند. این ویژگی با هر بازی جدید گسترش می یابد و انتخاب های بیشتری در اختیار مخاطب قرار می گیرد. انتخاب بیشتر یعنی پایان بیشتر و حرفهآثار ترسناک استودیویی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. داستان بازی ترسناک The Quarry حدود 186 پایان منحصر به فرد تخمین زده می شود.

به گزارش بازی پارسی و به نقل IGNکارگردان بازی ویل بایلز در گفتگوی اخیر به پایان های مختلف The Quarry اشاره کرد. او گفت که متغیرهای زیادی روی داستان تاثیر می گذارند و با این حال بازیگران خیلی خوب بازی کردند و همه اتفاقات مختلف را خوب بازی کردند. وی در این رابطه گفت:

ما (داستان) را به صورت فیلمنامه می نویسیم و معمولاً بازیگران به فیلمنامه های 100 صفحه ای عادت می کنند در حالی که متن نمایش ما بیش از هزار صفحه است و بازیگران می توانند بسیار نگران باشند. ما مجبور بودیم روزی 50 صفحه را مرور کنیم، سبکی که قبلاً دیده نشده بود، و تعداد دیوانه کننده ای از تصاویر را ایجاد کردیم.

لازم به ذکر است که اکثر تصاویر تکراری بودند و بازیگران مجبور بودند از نو شروع کنند و سپس پایان صحنه را تغییر دهند. این کارگردان افزود: ما 186 پایان متفاوت برای شخصیت ها در نظر گرفتیم، نه فقط مرگ و بقای آنها. آنچه برای آنها اتفاق می افتد بسیار متنوع است. “گسترش شاخه های تاریخ از نظر منطقی یک کابوس است و واقعاً به طور تصاعدی افزایش یافته است.”

داستان بازی The Quarry

داستان بازی The Quarry

شاخه های داستانی The Quarry می توانند تاثیرات بزرگ و کوچکی داشته باشند. برخی از این تأثیرات می توانند بر کل داستان تأثیر بگذارند، در حالی که برخی دیگر فقط بر روابط بین شخصیت ها تأثیر می گذارد. «ما این ایده را دوست داریم که شما را در متن داستان قرار دهیم تا بتوانید دقیقاً همان گفتگوی منطقی را تجربه کنید. اما بدانید که این شخصیت شخص دیگری را کشته است و این زمینه و همه چیز را تغییر می دهد.

Supermassive Games Studio برای افرادی که مشتاق تجربه 186 پایان مختلف هستند. حالت جالبی را ارائه می دهد. حالت سینما بازی را به فیلم تبدیل می کند و می توانید بدون کنترل بازی تمام پایان ها را ببینید. داستان بازی نیز حدود ده ساعت به طول می انجامد. اما او توانایی چندین بار تجربه را دارد. کارگردان به ما گفت پاپ کورن درست کنیم و راحت روی کاناپه بنشینیم و بازی را مثل یک فیلم تماشا کنیم.

The Quarry در تاریخ 10 ژوئن برای کنسول های نسل هشتم، نهم و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: Eurogamer