منو سایت

بازی بعدی Supermassive ترسناک نخواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی بعدی Supermassive ترسناک نخواهد بود

پیت ساموئل، مدیرعامل استودیوی سوپرمسیو گیمز، خالق بازی های ترسناکی مانند The Quarry، در گفتگو با رسانه های صنعت بازی در مورد مسائل مختلف اظهار نظر کرد. ابتدا دلیل فروش استودیو Supremsio به Nordisk Games را توضیح داد و اینکه آنها می خواستند سرمایه بیشتری برای ساخت بازی های مختلف به دست آورند و از ژانر وحشت فاصله بگیرند.

در این مصاحبه، مدیر اجرایی استودیو در مورد برنامه های آینده صحبت می کند و اینکه تغییرات اخیر چگونه بر سبک کاری آنها تأثیر می گذارد. او ابتدا به تعهد استودیو برای انتشار بازی‌ها در هر سال اشاره می‌کند و اینکه روند فعلی ادامه خواهد داشت و بازی‌های ترسناک همچنان در برنامه خود هستند. اما آنها می خواهند چند بازی در سال منتشر کنند. انجام چنین کاری مستلزم جذب کارمندان بیشتر است و در حال حاضر این استودیو دارای 300 توسعه دهنده با تجربه است. اما او می خواهد تا پایان سال این تعداد به 400 نفر برسد.

استودیوی سوپرمسیو یک جدول زمانی تهیه کرده است که می گوید آماده شدن برای انتشار “پنج تا شش سال” طول می کشد. این بازی ها بر اساس طرفداران این استودیو ساخته شده اند و نیاز به خلاقیت بیشتری دارند. در حالی که سبک داستان سرایی ترسناک همچنان حفظ شده است. اما تنوع بازی‌های این استودیو در حال گسترش است و آن‌ها می‌خواهند پلتفرم‌های بیشتری را امتحان کنند، سبک‌های جدیدی را انتخاب کنند و در نهایت محتوای متفاوتی را در اختیار بازیکنان قرار دهند.

بازی استودیویی Supermassive Games

آینده Supermassive Studio

هدف اصلی Supermassive Studio همچنان خلق داستان‌های عالی و شخصیت‌های پویا است که انتخاب‌ها و پیامدهای آنها بر توسعه داستان اصلی تأثیر می‌گذارد. آنها می خواهند روی داستان های تاریک کار کنند و فضای «مرگ و ترس» را به بازی های دیگر بیاورند. پیت ساموئلز گفت: «شکی نیست که ما در حال گفتگوهای روزانه در مورد آینده و کارهای بعدی هستیم. البته مشخص است که این بازی باید برای Supremsio باشد.

مدیرعامل در نظر دارد که ورود به ژانرهای دیگر به این معنی است که سبک بازی آنها در حال تغییر است و سعی می کنند داستان های غنی را به شیوه ای متفاوت ادامه دهند و بنابراین باید نوآوری کنند. او ادامه می دهد که خرید یک استودیو سبک را تغییر نمی دهد، آن را قوی تر می کند. او هنوز هم Supermassive را یک استودیوی مستقل می‌داند و Nordisk Games را به‌عنوان ناشر بازی نمی‌داند. ساخت بازی های جدید در ژانرهای جدید مستلزم تغییر گیم پلی و ایجاد مکانیک های جدید است که مدیرعامل به آن توجه کرد و باید دید در سال های آینده چه بازی هایی می سازند.

منبع: DualShockers