منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازی بعدی که توسط Elden Ring منتشر می شود با همکاری برندان ساندرسون ساخته خواهد شد

بازی بعدی که توسط Elden Ring منتشر می شود با همکاری برندان ساندرسون ساخته خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی بعدی که توسط Elden Ring منتشر می شود با همکاری برندان ساندرسون ساخته خواهد شد

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، برندان ساندرسون، خالق رمان های Mistborn و The Stormlight Archive اعلام کرد که Banden Namco، ناشر Elden Ring قصد دارد در بازی بعدی خود با او همکاری کند.

برندان ساندرسون به عنوان یکی از مشهورترین نویسندگان رمان های فانتزی و حماسی شناخته می شود. بسیاری از شهرت او از مجموعه رمان های Mistborn و تکمیل چرخ زمان پس از مرگ نویسنده آن، رابرت جردن به دست آمد. برندان ساندرسون به صورت زنده اعلام کرد که بسته ای متمرکز بر بازی Elden Ring توسط Bandai Namco برای او ارسال شده است. این بسته شامل مواردی مانند شنل و شمشیر می باشد که همگی مربوط به کار معروف استودیو FromSoftware می باشد. علاوه بر این موارد، Bandai Namco یک یادداشت درج کرده است.

برندان ساندرسون گفت: «آنها گفتند که می خواهند با هم کار کنند. در واقع من آماده همکاری با آنها هستم. من یک ایده برای آنها دارم. من می توانم این ایده را با آنها در میان بگذارم و ببینم نظر آنها در مورد آن چیست.”

برندان ساندرسون در جریان پخش زنده اخیر خود گفت که از قبل ایده ای برای یک بازی به سبک Soulsborne داشته است. این به این دلیل است که او همیشه ایده ای از همه چیز در ذهن خود دارد. خالق این سریال می گوید: «همیشه به این فکر می کردم که اگر سالزبرن را بازی کنم، چه کار می کنم. واضح است که من نمی توانم این را حل کنم. اما من ایده هایی در ذهنم دارم. بنابراین شما می توانید در مورد ایجاد چنین بازی بشنوید. من ایده های متفاوتی دارم. “در واقع، من همیشه ایده های زیادی دارم.”

برندان ساندرسون ناشر Elden Ring

برندان ساندرسون یکی از مشهورترین نویسندگان رمان های تخیلی است

برندان ساندرسون در دنیای فانتزی Cosmere بیشتر شناخته شده است. بیشتر رمان های معروف او از جمله Mistborn و The Stormlight Archive در این دنیا اتفاق می افتد. در خارج از Cosmere، برندان ساندرسون تعدادی مجموعه برای نوجوانان نوشته است. اینها عبارتند از The Reckoners، Skyward و Alcatraz.

اگر استودیو Fram Software و Bandai Namco قصد دارند کارهای جدیدی به سبک Soulsborne انجام دهند، برندان ساندرسون یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانند با آن کار کنند. اگر چنین است، استودیو FromSoftware برای دومین بار با یک نویسنده سرشناس همکاری می کند. این استودیو مبتنی بر بازی جهانی Elden Ring است که توسط جورج آر آر مارتین، ترانه سرای Ice and Fire ساخته شده است.

نظر شما در مورد همکاری احتمالی Bandai Namco با برندان ساندرسون چیست؟ آیا حضور این نویسنده مشهور باعث می شود کار بعدی ناشر بازی Elden Ring چنین اجرایی داشته باشد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: VG247