منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازی اکشن Unawake توسط یک استودیوی ترکیه ای با موتور Unreal Engine 5 ارائه شده است

بازی اکشن Unawake توسط یک استودیوی ترکیه ای با موتور Unreal Engine 5 ارائه شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی اکشن Unawake توسط یک استودیوی ترکیه ای با موتور Unreal Engine 5 ارائه شده است

استودیو RealutyArts که در ترکیه فعالیت می کند. بازی بیدار به عنوان یک کار اکشن غوغا معرفی شده است. این بازی با طراحی متفاوت توسط Unreal Engine 5 ساخته شده و برای عرضه در سال 2023 برنامه ریزی شده است. این استودیو از برچسب هایی مانند شخصی سازی شخصیت و همچنین اکشن ماجراجویی و RPG استفاده کرده است. نبردهای بازی جنبه هک اند اسلش نیز خواهند داشت.

داستان بازی Unawake می توان آن را به عنوان یک فانتزی تاریک الهام گرفته از دنیای ارباب حلقه ها خواند. ترکیه علاقه زیادی به تالکین و ارباب حلقه ها دارد و بازی جدید نیز جلوه ای از این علاقه است. در این بازی می توانید سرنوشت بشریت را در میان نیروهای تاریک بسیاری تعیین کنید. موجوداتی که از بهشت ​​و جهنم به جهان هجوم آوردند و نبرد پایانی آخرالزمان را آغاز کردند. این اثر فانتزی با دوربین اول شخص روایت می شود و شما آخرین مبارزی هستید که می توانید دنیا را نجات دهید.

پیرنگ یک بازی در مورد یافتن یک شهر تاریخی و جادویی است که باعث می شود نیروهای تاریکی دوباره برخاسته و بشریت را به چالش بکشند. شما به عنوان یک مبارزه به دنیای ناشناخته ها قدم می گذارید و سعی می کنید حقیقت این دنیای باستانی را کشف کنید. هنگامی که به دنیای جدیدی قدم می گذارید؛ حقیقت و منطق برای همیشه تغییر می کند. گیم پلی بازی تاکتیکی و طراحی تخیلی است و از انواع سلاح های عجیب و غریب با سیستم شخصی سازی دقیق استفاده می کند. شما راز تاریکی را کشف خواهید کرد که سرنوشت بشر را برای همیشه تغییر خواهد داد.

بازی بیدار

Unawake یک بازی فانتزی تاریک است

توسعه دهنده در صفحه Steam نوشت که از قدرت Unreal Engine 5 برای ارائه یک محیط سورئال و بسیار دقیق استفاده کرده است. این موتور تاثیر زیادی در بهبود فضای بازی داشت. هیچ یک از دشمنان مثل هم نخواهند بود و هر بار روش مبارزه با آنها تغییر می کند. استفاده از جنبه های بازی نقش آفرینی، مانند توسعه شخصیت، ما را از انجام یک فرآیند ساده باز داشت. بیش از 20 توانایی مختلف برای این شخصیت وجود دارد که با پیشرفت در بازی در دسترس خواهند بود.

سازنده برای انتشار بازی با Toplitz شریک شد و کار با آنها را لذت بخش خواند. از سوی دیگر ناشر کار با این استودیو ترکیه ای را تحسین کرده و آنها را شایسته حمایت می داند. ناشر فرآیند بازاریابی را برای تبلیغ کامل Unawake آغاز خواهد کرد. فعلا فقط می دانیم که بازی جدید در سال 2023 برای PC منتشر خواهد شد و خبری از کنسول های بازی نیست.

منبع: GamingBolt