منو سایت

بازی آنلاین Starfield در سبک MMORPG ساخته شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی آنلاین Starfield در سبک MMORPG ساخته شده است

بازی استارفیلد این یکی از مورد انتظارترین عناوین امسال است و طرفداران بتزدا و بازی های نقش آفرینی مدت ها منتظر عرضه آن بودند. Starfield اولین فرنچایز کاملاً جدید Betzda در ۲۵ سال اخیر است و این شرکت به دنبال استفاده حداکثری از فضای خود و انتشار عناوین مختلف است. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، توسعه آنلاین بازی Starfield در سبک MMORPG آغاز شده است و این بازی نیز عرضه خواهد شد.

به گزارش پارسی گیم، داستان بازی استارفیلد دو سال بعد در دوره ای به نام جنگ های استعماری روایت می شود. بازیکنان باید سیستم های قابل سکونت مانند کاوشگران و فضانوردان را کاوش کنند و به دنبال حیات در سیارات دیگر باشند. یکی از ویژگی های مهم بازی تجربه اول و سوم شخص آن است و سازندگان این بازی نقش آفرینی از سبک ناساپنک برای طراحی استفاده کرده اند. این سبک فضایی واقع گرایانه را به تصویر می کشد و به دور از معماری تخیلی و نزدیک به جنبه علمی است.

افراد نزدیک به Betzda اعلام کردند که ساخت بازی آنلاین در سبک MMORPG Starfield آغاز شده است و این بازی نسخه آنلاین Starfield با عناصری شبیه به Alder Scrolls Online خواهد بود. این بیانیه توسط یوتیوب نامیده می شود SkullziTV او معتقد است که پیشرفت استارفیلد به بیست سال قبل از رویدادهای بازی برمی‌گردد و بر نبردهای استعماری بین United Colonies و Freestar Collective تمرکز می‌کند.

Starfield Starfield مقدمه

نسخه آنلاین استارفیلد

یوتیوب ویدیویی منتشر کرده است که می گوید استودیو مونترال-بتسدا در حال کار بر روی پروژه های اعلام نشده است و این پروژه شواهدی در این مورد ارائه کرده است. آگهی های شغلی آستین در استودیو، که در حال حاضر از بتزدا پنهان است. آنها در مورد ایجاد یک بازی جدید هستند. در متن این آگهی آمده است: ب «استودیوهای بازی سازی بتزدا به دنبال مهندس سرور مجرب برای ایجاد و ارتقای سیستم های بازی اعلام نشده نیستند.

استودیو آستین به ساخت بازی های آنلاین معروف است. SkullziTV ادامه می دهد که ZeniMax Online Studios که بازی Alder Scrolls Online را تولید می کند؛ آنها در حال کار روی یک بازی کاملاً جدید MMORPG هستند. همانطور که می دانید تمامی بازی های قبلی Betzda با انتشار نسخه MMORPG دنبال شده اند و به نظر می رسد این روند برای Starfield نیز یکسان باشد.

توسعه بازی Starfield به خوبی پیش می رود. سازنده بازی مدتی پیش گفته بود که بازیکنان به کیفیت Starfield تعلق خواهند گرفت و آن را یکی از بهترین بازی های Betzda نامید. تاد هاوارد قول انتشار گیم پلی Starfield را در تابستان امسال داده است و مایکروسافت با همکاری Betzda در حال آماده سازی برای یک رویداد جدید بازی است که همزمان با E3 است.

منبع: GamingBible