منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازیگر فرانکلین در بازی GTA V به دنبال کنسلی در روز اول تولید است

بازیگر فرانکلین در بازی GTA V به دنبال کنسلی در روز اول تولید است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازیگر فرانکلین در بازی GTA V به دنبال کنسلی در روز اول تولید است

بازی GTA V او با معرفی سه شخصیت اصلی، تغییر بزرگی در سری بازی های Grand Theft Auto ایجاد کرد. این امر محبوبیت GTA 5 را دوچندان کرد و از طرفی تولید بازی را پیچیده کرد. این بازیگر که نقش فرانکلین را بازی می‌کند، در کتاب جدید خود نوشت که می‌خواهد پس از اطلاع از مشکلات توسعه بازی دست از کار بکشد و می‌خواهد در روز اول تیم سازنده را ترک کند.

به گزارش پارسی گیم، عرضه GTA V در سال 2013 رکوردهای مختلفی را شکست. این بازی رایگان جهانی رکورد پرفروش ترین محصول سرگرمی در تاریخ گینس را دریافت کرد و موفقیت آن یک زندگینامه برجسته برای بازیگران است. شان فونتنو از فرانکلین از روز اول پروژه به بازی بدبین بوده و به دنبال بازنشستگی است.

فرانکلین کلینتون یکی از سه شخصیت اصلی بازی GTA 5 است که در واقع یک شرور خیابانی است که سعی دارد زندگی بهتری بسازد. فونتین در کتاب جدید خود، My Journey from the Streets to Your Game Console، از زندگی خود می گوید و اطلاعات جالبی در مورد اولین روزهای ساخت بازی GTA V منتشر می کند. او می نویسد که از جلسات ضبط حرکت و همچنین ضبط صدا اطلاعی ندارد و نمی داند که بازی چنین روند تولید پیچیده ای دارد.

فرانکلین GTA V

بازیگر فرانکلین GTA V را ترک می کند.

شان فونتنو پس از پوشیدن کت و شلوار موشن کپچر و پا به استودیوی اصلی، دچار تردید می شود و تصمیم می گیرد کار خود را رها کند. او در واقع از پوشیدن این لباس تنگ می ترسد و وقتی آن را پوشید، می بینید که تیم تولید پشت صحنه مدل اسکن شده او را تغییر می دهد. غافل از چنین وضعیتی و هنوز چنین لباسی به تن نکرده، به رختکن می رود و به تهیه کننده اطلاع می دهد که دیگر نمی تواند ادامه دهد.

تهیه کننده با فرانکلین بازیگر در GTA V صحبت می کند و قرارداد جدیدی امضا می شود. طبق قرارداد، همه اعضای تیم باید لباس موشن کپچر بپوشند تا فونتین بتواند به راحتی نقش خود را ایفا کند. در واقع او از اینکه بدنش را اینطور نشان دهد خجالت می کشید و نمی توانست در آن حالت بازی کند. این قرارداد در نهایت به بازی اجازه می دهد تا تولید و جلسات ضبط حرکت را به آرامی ادامه دهد.

فرانکلین مهم ترین شخصیت تاریخ است که به تازگی در بسته الحاقی GTA Online به همراه لامار دیویس ظاهر شد و ماجراجویی جدیدی را با او دنبال کردیم. سرنوشت مایکل در GTA 5 نیز توسط این بسته مکمل مشخص شد. به تازگی سرویس +GTA Online راه اندازی شده که با عدم استقبال بازیکنان همراه بوده است.

منبع: GamingBible