منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازیگر سریال The Last of Us 2 از ایفای نقش خود در اثری حماسی خبر داد

بازیگر سریال The Last of Us 2 از ایفای نقش خود در اثری حماسی خبر داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازیگر سریال The Last of Us 2 از ایفای نقش خود در اثری حماسی خبر داد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، درک فیلیپس بازیگر نقش پدر ابی در The Last of Us 2 اعلام کرد که در پروژه ای جدید و حماسی شرکت خواهد کرد.

بازی List FS 2 نقاط قوت زیادی دارد. آنها شامل گیم پلی هیجان انگیز، ویژگی های بی عیب و نقص و جلوه های بصری خیره کننده هستند. اما نکته برجسته ای که این چیزها را برجسته می کند، بازی عالی است. هنرمندانی مانند اشلی جانسون، تروی بیکر و لورا بیلی اوج توانایی های خود را در این بازی به نمایش گذاشته اند. بازی منحصر به فرد بازیگران تنها به شخصیت های اصلی خلاصه نمی شود. بازیگران مکمل هم کارشان را خوب انجام دادند. یکی از این بازیگران درک فیلیپس است که نقش پدر ابی را بازی می کند.

اکنون درک فیلیپس اعلام کرده است که در پروژه های جدید و حماسی شرکت دارد و در حال کار بر روی یک فرآیند موشن کپچر است. او اخیراً پستی در اینستاگرام منتشر کرده است که لباس موشن کپچر را نشان می دهد. درک فیلیپس در توضیح این پست نوشت: «باز هم لباس جذاب پوشیده بودم تا حرکت را به تصویر بکشم. من مشتاقانه منتظر هستم تا آنچه را که روی آن کار می کنم با همه شما به اشتراک بگذارم. “این یک بازی حماسی خواهد بود.”

نقش درک فیلیپس در نقش جری اندرسون در Last FS 2 تنها یکی از تجربیات او در صنعت بازی های ویدیویی است. آخرین نقش او Call of Duty: Vanguard است. درک فیلیپس در این اثر صداپیشگی و فیلمبرداری حرکت شخصیت وید جکسون را بر عهده دارد. او در مجموع در 12 بازی ویدیویی از جمله Dishonored، Life Is Strange و Fallout 4 بازی کرده است.

اخیرا شایعاتی مبنی بر نزدیک شدن به اتمام بازسازی The Last of Us منتشر شده است. بر این اساس احتمالا بازی در نیمه دوم سال جاری عرضه خواهد شد. برخی رسانه ها نیز اعلام کردند که نسخه کارگردان The Last of Us 2 توسط استودیو Naughty Dog در حال ساخت است. این خبر توسط تام هندرسون، یکی از افراد داخلی معروف که با اطلاعات دریافتی از رسانه های VGC از منابع مختلف موافق است، اعلام شده است.

    لیست The Last of Us 2 FS 2

قتل پدر ابی نقطه شروع The Last of Us 2 است

در حالی که بازسازی LastFS به طور رسمی توسط سونی اعلام نشده است، رسانه بلومبرگ در آوریل سال گذشته اعلام کرد که این بازی برای پلی استیشن 5 در حال تولید است. رسانه ها در گزارش خود نوشتند که پروژه بازسازی The Last of Us در اصل از این بازی ساخته شده است. گروه خدمات هنرهای تجسمی، یکی از شرکت های تابعه پلی استیشن. اما در نهایت نقش او به ستون فقرات پروژه تبدیل شد.

طبق گزارشات، بازسازی بازی Last FS هم اکنون توسط استودیو ناتی داگ در حال ساخت است. این استودیو پس از اتمام ساخت بازی The Last of Us 2 که در ژوئن 2020 منتشر شد، این مسئولیت را بر عهده گرفت. در ژانویه، نیل دریکمن، مدیر بازی های The Last of Us و کارگردان مشترک استودیو Naughty Dog، اعلام کرد که استودیو قصد دارد در اسرع وقت تعدادی پروژه را در مراحل ساخت بازیکنان ارائه دهد.

شایعه شده است که استودیو ناتی داگ اولین بازی چند نفره مستقل خود را تولید می کند. این به عنوان دلیلی برای تاخیر در عرضه آنلاین The Last of Us 2 ذکر شده است.

نظر شما در مورد پروژه بازیگری جدید Last of Us قسمت دوم چیست؟ به نظر شما نقش او در تیم سازنده چیست؟ آیا این پروژه می تواند یکی از بازی های انحصاری پلی استیشن باشد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle