منو سایت

بازیکن Elden Ring با Mech Build تقریبا غیرقابل توقف شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازیکن Elden Ring با Mech Build تقریبا غیرقابل توقف شد

بازیکن Elden Ring با Mech Build تقریبا غیرقابل توقف شد

پس از یک ماه در طبیعت، بازیکنان Elden Ring شروع به کشف مجموعه‌های خلاقانه برای آواتارهای آلوده خود کردند. به عنوان مثال، یوتیوبر آدام بارکر را در نظر بگیرید، که ویدیویی از جنگجوی تقریباً غیرقابل توقف خود را آپلود کرده است، که می توان مشاهده کرد که بازیکنان دیگر را هنگام حمله به قلمرو آنها نابود می کند.

همانطور که توسط Eurogamer اشاره شده است، طراحی Barker از ماده مصرفی Ironjar Arromatic استفاده می کند تا با مصرف نقاط کانونی بدن شخصیت خود را به فولاد تبدیل کند. Cerulean Hidden Tear و Crimsonwhorl Bubbletear در فلاسک ترکیبی Physik خود مصرف FP را باطل می کنند و همچنین آسیب را به نقاط سلامت تبدیل می کنند، در حالی که Frenzy Unendurable با برافروختن شعله های ویرانگر خشم ساخت و ساز را محدود می کند.

اگرچه این طراحی بارکر را کاملاً غیرقابل توقف نمی کند، اما همچنان آنقدر قدرتمند است که آن را برای هر بازیکن انفرادی که در طول حمله با آن روبرو می شود تبدیل به یک کابوس می کند.

الدن رینگ اخیراً اولین پچ اصلی خود را از زمان راه اندازی دریافت کرد – شخصیت های Rest in Peace با هدف Moonveil Katana – و یک یوتیوبر اخیراً متوجه شد که اسب وفادار تورنت تقریباً حمله خود را داشت.

برای مقایسه عالی، همچنین می‌توانید ببینید که چگونه Elden Ring و Tunic رویکردهای متفاوتی نسبت به رمز و راز اتخاذ می‌کنند و فلسفه‌های طراحی جایگزین را نشان می‌دهند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.