منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازیکن افسانه ای Elden Ring که به عنوان یک مدل پرینت سه بعدی رایگان جاودانه شد

بازیکن افسانه ای Elden Ring که به عنوان یک مدل پرینت سه بعدی رایگان جاودانه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازیکن افسانه ای Elden Ring که به عنوان یک مدل پرینت سه بعدی رایگان جاودانه شد

اخیراً یک افسانه مطلق در Elden Ring توجه زیادی را به خود جلب کرده است و این شخصیتی نیست که توسط Software ساخته شده باشد. نه، این بازیکنی به نام “Let Me Solo” است که در کشتن سرسخت ترین باس در بازی برای مبارزه با بازیکنان تخصص دارد و اکنون آنها در یک مدل پرینت سه بعدی جاودانه شده اند که می توانید دانلود کنید.

این مدل سه بعدی که در Reddit به اشتراک گذاشته شده است، دارای تجهیزات غیرعادی شخصیت است. درست مانند بازی، قهرمان هیچ زرهی به جز گلدان روی سر خود نمی پوشد و سرعت خالص را برای جلوگیری از حملات شیطانی مالنیا انتخاب می کند. آنها همچنین با دو تیغه کاتانا، از جمله رودخانه های مرگبار خون که برای خونریزی رئیس استفاده می شوند، ارائه می شوند.

منبع: Realsteone Miniatures by Patreon
منبع: Realsteone Miniatures by Patreon

اگر می خواهید مجسمه را برای خود چاپ کنید، فایل ها به صورت رایگان از طریق Patreon’s Realsteone Miniatures در دسترس هستند. برای به دست آوردن این اثر خونین شیرین روی شمشیر باید این شکل را نقاشی کنید، اما ارزش وقت گذاشتن برای انجام درست آن را هنگام ادای احترام به چنین نمادی دارد.

اجازه دهید به شما بگویم، او بدون شک یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان الدن رینگ است که تا به حال دیده ایم. در ویدیوی بالا، می‌توانید ببینید که مالنیا را از پا در می‌آورند، گویی که او دشمن پاپ کورن در منطقه شروع است، بدون زحمت از حملات او و جمع‌آوری خسارت جلوگیری می‌کند، در حالی که افرادی که واقعاً از مزایای آن می‌نشینند و تماشا می‌کنند. البته تقصیر آنها نبود: به معنای واقعی کلمه یک فرمان بود. با این حال، این باعث می‌شود با پوشیدن یک ست کامل زره و Mimic Tear، از دست دادن Malenia کمی دلسرد کننده‌تر شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.