منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازیکنان Pinball FX از ریزتراکنش های گران قیمت بازی و مدل قیمت گذاری جدید انتقاد می کنند

بازیکنان Pinball FX از ریزتراکنش های گران قیمت بازی و مدل قیمت گذاری جدید انتقاد می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازیکنان Pinball FX از ریزتراکنش های گران قیمت بازی و مدل قیمت گذاری جدید انتقاد می کنند

بازیکنان Pinball FX از ریزتراکنش های گران قیمت بازی و مدل قیمت گذاری جدید انتقاد می کنند

استودیو Zen با چهارمین بازی پین بال خود در این هفته – که اکنون فقط Pinball FX است – شروع به کار کرد و ساختار قیمت گذاری جدیدی را معرفی کرد که انتقاد طرفداران قدیمی این سری را برانگیخت.

در حالی که Pinball FX3 به بازیکنان اجازه می‌دهد تا میزهای Pinball FX2 را که قبلا خریداری کرده‌اند را به کتابخانه خود وارد کنند، آخرین بازی این سری از بازیکنان می‌خواهد هر یک از 99 میز را که خریداری کرده‌اند، دوباره خریداری کنند.

نکته بحث برانگیز دیگر در میان طرفداران، Pinball Pass است که به اندازه اشتراک ماهانه Xbox Game Pass Ultimate – یا دومین پریمیوم پلی استیشن پلاس پریمیوم سونی – هزینه دارد و دسترسی به “بیشتر” میزهای کتابخانه Pinball FX را فراهم می کند. ، منهای میزهای درجه یک مانند تنظیمات ایندیانا جونز.

Pinball FX به طور رسمی در Early Access of Epic Games Store راه اندازی می شود، جایی که بازی اصلی رایگان خواهد بود و دسترسی به دو میز رایگان را ارائه می دهد که هر روز تغییر می کنند. چندین حالت بازی در پشت یک دیوار پولی قفل می‌شوند و برای دستیابی به میزهای جدید، باید بسته‌های بلیت خریداری کنید یا به یک پاس پین‌بال پرداخت.

قیمت‌ها برای هر میز متفاوت است، بسته به اینکه اخیراً اضافه شده‌اند، جداول دارای مجوز یا آثار اصلی قدیمی‌تر ایجاد شده توسط Zen Studios. در مورد قیمت هر بسته بلیط، قیمت ها از 10 دلار برای 100 بلیط شروع می شود و تا 100 دلار برای بلیط 1.00 می رسد. همانطور که توسط VGC ذکر شده است، قیمت گذاری انبوه برابر با مقادیر زیر است:

  • میزهای اصلی ذن (میراث) – 40 بلیط
  • میزهای اصلی ذن (جدید) – 55 بلیط
  • جداول دارای مجوز ذن (ارثی) – 45 بلیط
  • میزهای دارای مجوز ذن (جدید) – 60 بلیط

یک استثنا در این ساختار قیمت، میز ایندیانا جونز است که به تازگی منتشر شده است، که قیمت آن 15 دلار است – به طور قابل توجهی بیشتر از جدول مجاز معمول – و در حال حاضر نمی توان آن را با بلیط خریداری کرد. طرفداران مدل جدید قیمت گذاری را مورد انتقاد قرار دادند و یکی از کاربران Reddit تخمین زد که قیمت خرید همه میزهایی که Pinball FX منتشر می کند – در مجموع 36 عدد – به 1685 بلیط یا 150 دلار می رسد. شایان ذکر است که هفته آغازین برای میزهای موروثی 33 درصد تخفیف در نظر گرفته می شود که با کاهش قیمت به 1226 بلیت می رسد.

در نظرات درباره Pinball FX Reddit و کانال یوتیوب Zen، طرفداران گفتند که سیستم جدید فروش بلیت به گونه ای طراحی شده است که بازیکنان را بیشتر از حد انتظار خرج کنند، قیمت اشتراک بسیار گران است و ناتوانی در واردات بیشتر خریداری شده را می توان مشاهده کرد. جداول اولیه به عنوان یک نابودکننده معاملات برای جانبازان پین بال FX.

Zen در پرسش‌های متداول رسمی گفت: «ما می‌دانیم که بسیاری از بازیکنان ما از سال 2007 روی پلتفرم‌های قبلی پین‌بال و برخی میزهایی که می‌توانید در آنها بازی کنید، سرمایه‌گذاری کرده‌اند. “ما در حال کار بر روی چندین روش برای ایجاد میراث Pinball FX و دسترسی اقتصادی تر به جداول قدیمی هستیم. به زودی اطلاعات بیشتری در مورد آن خواهیم داشت.”

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.