منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازیکنان Call Of Duty: Warzone می‌توانند برای امور خیریه پول جمع کنند و با فرار جوایزی را به دست آورند

بازیکنان Call Of Duty: Warzone می‌توانند برای امور خیریه پول جمع کنند و با فرار جوایزی را به دست آورند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازیکنان Call Of Duty: Warzone می‌توانند برای امور خیریه پول جمع کنند و با فرار جوایزی را به دست آورند

بازیکنان Call Of Duty: Warzone می‌توانند برای امور خیریه پول جمع کنند و با فرار جوایزی را به دست آورند

اکتیویژن یک کمپین خیریه جدید در بازی Call of Duty: Warzone اعلام کرده است و از بازیکنان می‌خواهد 100 کیلومتر مجازی بدوند تا یک میلیون دلار کمک مالی از Activision Blizzard برای Call of Duty Endowment دریافت کنند.

این رویداد – با نام Call of Duty Veteruns – از 26 می شروع می شود و تا 3 ژوئن در Call of Duty: Warzone ادامه دارد. به عنوان بخشی از این تلاش، اکتیویژن بلیزارد به ازای هر 10 کیلومتر مجازی پیموده شده با پای پیاده در Warzone، 1 دلار با محدودیت 10 دلار برای هر بازیکن و در مجموع 1 میلیون دلار اهدا خواهد کرد.

علاوه بر جمع آوری پول برای بنیاد، که به سربازان کمک می کند تا بعد از سربازی به سمت مشاغل جدید بروند، بازیکنان کارت های گفتگو در بازی دریافت خواهند کرد. بازیکنان برای زدن 25 کیلومتر یک کارت برنز کمیاب دریافت خواهند کرد. نقشه نقره ای حماسی به طول 50 کیلومتر; و یک نقشه سرد افسانه ای به طول 100 کیلومتر.

بازیکنان همچنین می توانند برای قرار دادن نام خود در رتبه بندی آنلاین ثبت نام کنند تا ببینند در این رویداد چگونه با دیگران روبرو می شوند. علاوه بر این، بازیکنان می‌توانند با برچسب بازی و هشتگ #CODVetruns100K در [email protected] توییت کنند تا آمار کل مسافت پیموده شده و کمک‌های مالی خود را ببینند.

اکتیویژن بلیزارد گفت که کمپینی را برای جشن گرفتن مرحله اخیر استخدام 100000 جانباز برای مشاغل جدید پیش از زمان خیریه برای رسیدن به این تعداد برگزار می کند. همانطور که قبلا اعلام شده بود، اکتیویژن بلیزارد 30 میلیون دلار دیگر به عنوان کمک مالی به این بنیاد طی پنج سال آینده اهدا می کند.

این صندوق تا حدی توسط طرفدارانی که محتوای دیجیتالی برای بازی‌های Activision خریداری می‌کنند تامین می‌شود. در سال 2021، Treyarch یک بسته DLC با الهام از پزشک سابق ارتش، تیم هابز برای Black Ops Cold War منتشر کرد که بخشی از درآمد حاصل از آن به Endowment اختصاص یافت. همچنین چالش احیای Call of Duty Warzone برای یک ماه قدردانی نظامی وجود داشت که باعث جمع آوری پول برای این بنیاد شد.

هنوز مشخص نیست خرید پیشنهادی مایکروسافت از Activision Blizzard چه تأثیری بر Endowment خواهد داشت. برای اطلاع از جدیدترین ها، دوباره با GameSpot بررسی کنید.

برای سری Call of Duty، Infinity Ward بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 را در 28 اکتبر منتشر خواهد کرد و کاربران پلی استیشن اولین دسترسی خود را به یک تست چند نفره خواهند داشت.

اکتیویژن بلیزارد اخیراً تحت فشار و موشکافی در مورد فرهنگ محیط کار و همچنین بحث و جدل در مورد رئیس آن، بابی کوتیک، که متهم به اطلاع و پنهان کردن موارد آزار و اذیت جنسی و خشونت است، قرار گرفته است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.