منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازیکنان Call Of Duty: Warzone بازی های شگفت انگیزی با بالن های توزیع مجدد می سازند

بازیکنان Call Of Duty: Warzone بازی های شگفت انگیزی با بالن های توزیع مجدد می سازند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازیکنان Call Of Duty: Warzone بازی های شگفت انگیزی با بالن های توزیع مجدد می سازندبازیکنان Call Of Duty: Warzone بازی های شگفت انگیزی با بالن های توزیع مجدد می سازند

آپدیت فصل 2 بازی Call of Duty: Warzone تغییرات زیادی را با نقشه های بمب افکن، تجهیزات جدید و نقاط مورد علاقه جدید به نبرد سلطنتی اضافه کرد، اما بزرگترین موفقیت فصل، ویژگی جدید توزیع مجدد حباب ها بود.

با الهام از Apex Legends، اضافه شدن بالن های توزیع مجدد فصل 2 به بازیکنان اجازه می دهد تا به آسمان بازگردند و چتر نجات خود را باز کنند تا به راحتی به منطقه دیگری حرکت کنند. این بالون‌های توزیع مجدد را می‌توان در همه جای نقشه پیدا کرد و بازیکنان در حال حاضر بازی‌های فوق‌العاده‌ای را به اشتراک می‌گذارند که توانسته‌اند با کمک بادکنک‌ها به روشی تاکتیکی انجام دهند.

در توییت زیر، ShadedStep یک کلیپ از گیم پلی بازی خود را به اشتراک گذاشت، با استفاده از بالون توزیع مجدد در طول آخرین راند برای فرود بر روی حریف، او را در وسط شیرجه شلیک کرد و سپس پیروزی سلطنتی را تضمین کرد.

یکی از کاربران Reddit شواهدی را نشان داد که نشان می‌دهد بیش از یک راه برای استفاده از بالن وجود دارد. آنها با به اشتراک گذاشتن ویدیویی از فرود آمدن بر بالای یک بالن توزیع مجدد گفتند: “من به طور تصادفی کار خاصی انجام دادم.” قرار گرفتن بالای بالون به آنها دید عالی برای از بین بردن حریف در ارتفاعات Caldera’s Falcon’s Peak داد.

در مورد سایر تاکتیک‌ها، بالون‌های توزیع مجدد آسیب‌ناپذیر نیستند، بنابراین بازیکن می‌تواند یک بالن توزیع مجدد را حذف کند تا از بلند شدن حریفان خود به آسمان جلوگیری کند. با این حال، بازیکنان در صورت داشتن پول می توانند بالن های تخریب شده را احیا کنند.

به طور کلی، این بالون‌ها عبور از جزیره Warzone را بسیار آسان‌تر می‌کنند و به نظر می‌رسد که واکنش‌های مثبت زیادی در مورد آنها در رسانه‌های اجتماعی وجود دارد. برخی از بازیکنان بر این باورند که افزودن بادکنک به حفظ الف کمک می کند سرعت بهتر برای مسابقات نسبت به فصل 1 برای Caldera.

علاوه بر این، سر و صدای Warzone توسط تخم مرغ عید پاک از فصل 2 تقویت می شود، که رمزگشایی شد تا نشان دهد که ممکن است یک کشتی جنگی در آینده به ساحل Caldera برسد. آخرین باری که کشتی به Warzone رسید Vodianoy بود که با خدمه پر از زامبی در سواحل Verdansk سقوط کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.