منو سایت

بازیکنان کاور NBA 2K23 مشخص شدند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازیکنان کاور NBA 2K23 مشخص شدند

پس از ارائه بازی NBA 2K23 و نسخه ویژه مایکل جردن، شرکت 2K Sports از دیگر بازیکنان روی جلد نسخه‌های مختلف این بازی رونمایی کرد. دیوین بوکر، ستاره بسکتبال فونیکس سانز، روی جلد نسخه استاندارد این بازی قرار دارد و بازیکنانی مانند دایانا تاواراسی، بسکتبال زنان ایالات متحده آمریکا و سو برد از دیگر ستارگانی هستند که در بازی بسکتبال 2K امسال ظاهر شده اند.

طبق جدیدترین اخبار بازی، Visual Concepts Studio، پوسته های مختلف بازی NBA 2K23 منتشر شده شاهد حضور چهار بازیکن روی جلد بازی امسال هستیم. این شبیه ساز بسکتبال در تاریخ 9 سپتامبر (18 شهریور) برای کنسول های بازی و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود. مایکل جردن روی جلد دو نسخه از بازی قرار دارد. 2K یک نسخه ویژه جردن ایجاد کرده است که با بازگشت چالش‌های ویژه مایکل جردن مرتبط است.

جردن همچنین روی جلد نسخه چمپیونشیپ این بازی قرار دارد که با اشتراک برای فصل جدید NBA به فروش می رسد. افرادی که این نسخه را خریداری می کنند، می توانند هر هفته بازی های بسکتبال را از نزدیک تماشا کنند و قیمت آن در حال حاضر مشخص نیست. نسخه مایکل جردن همچنین با بازگشت پانزده چالش ویژه او همراه است که لحظات خاص زندگی حرفه ای او را به تصویر می کشد. نسخه امسال همچنین پنج چالش جدید را ارائه می دهد و ده چالش قبلی از ابتدا ایجاد شده اند.

بازیکنان پوشش NBA 2K23

6 نسخه مختلف NBA 2K23

مانند سال گذشته، 2K توجه ویژه ای به لیگ بسکتبال حرفه ای زنان آمریکا معروف به WNBA دارد. دو ستاره از این لیگ به نام های دیانا تاوراسی و سو برد روی جلد این بازی هستند. لازم به ذکر است که نسخه زنانه NBA 2K23 تنها بر روی آمریکا و کانادا تمرکز دارد و بازیکنان اروپایی کنار گذاشته شده اند. مشخص نیست که آیا این بخش در نسخه نهایی تغییر خواهد کرد یا فعلاً فقط بر روی WNBA تمرکز خواهد کرد. جزئیات کاملی از تغییرات گیم پلی NBA 2K23 منتشر نشده است.

سرانجام، دوین بوکر روی جلد NBA 2K23 Standard Edition قرار دارد و او را اواخر امسال خواهید دید. این بدان معناست که نیکولا جوکیچ و جوئل امبید یک بار دیگر نتوانستند روی جلد بازی قرار بگیرند. بوکر روی جلد نسخه استاندارد و دیجیتال لوکس خواهد بود. او همچنین در نسخه جدیدی که هنوز اعلام نشده است، بازی خواهد کرد، که می دانیم بخش ویژه ای در زمینه موسیقی و فرهنگ بسکتبال خواهد داشت.

قیمت نسخه استاندارد NBA 2K23 نیز 60 دلار برای نسل هشتم و رایانه های شخصی، 70 دلار برای PS5 و Xbox Series اعلام شد. نسخه قهرمان نیز با قیمت 150 دلار به فروش می رسد. شامل موارد ویژه برای بخش MyTeam و MyCareer است. منتظر انتشار بازی در 18 سپتامبر باشید.

منبع: GamesRadar