منو سایت

بازیکنان به کیفیت Starfield جذب خواهند شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازیکنان به کیفیت Starfield جذب خواهند شد

Emil Palliarulo کهنه سرباز Bethesda، که به مدت 19 سال روی بازی های مختلفی از جمله Fallout و Alder Scrolls کار کرده است. اطلاعات جدید از بازی استارفیلد منتشر شده. او در قسمت پروفایل های کارکنان وب سایت بتسدا، توسعه Starfield را یک بازی نقش آفرینی علمی تخیلی خواند و گفت که این بازی تجربه بسیار ویژه ای را ارائه می دهد که بازیکنان را جذب می کند.

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، توسعه Starfield به شدت در حال انجام است و Bethesda قصد دارد این بازی را سال گذشته منتشر کند. یکی از پیشکسوتان این شرکت در مطلبی جدید از این کار نقشه برداری ابراز هیجان کرد. این موضوع را می توان گفت که ما در بیست سال آینده IP جدید استودیو را می سازیم. اما عملی کردن آن داستان دیگری است. تماشای Starfield از ابتدا و تبدیل آن به یک بازی شگفت انگیز بسیار هیجان انگیز بود.

کیفیت بازی Starfield Starfield

کیفیت بازی Starfield

مایکروسافت خود را برای عرضه Starfield در نوامبر امسال آماده می کند و Bethesda مطمئن است که این بازی به تعویق نخواهد افتاد. صحبت های اخیر با کهنه سربازان Bethesda نشان می دهد که سیستم های بازی کامل شده و اهداف استودیو محقق شده است. وی افزود: وقتی به مرحله ای می رسید که سیستم ها فعال می شوند و همه چیز مونتاژ می شود، حداقل این رویای اولیه جان می گیرد. وقتی این اتفاق برای استارفیلد افتاد، فکر می‌کردم که قرار است یک جلوه بسیار ویژه باشد و بازیکنان با تماشای آن دیوانه شوند و حالا باید آن را تمام کنیم.»

فیل اسپنسر اخیراً گفته است که Starfield بهترین بازی بتسدا خواهد بود و دائماً در مورد همکاری با مدیر استودیوی Bethesda تاد هاوارد برای اطمینان از موفقیت بازی صحبت می کند. اگرچه هنوز ویدیوی خاصی از بازی ندیده ایم، اما به احتمال زیاد گیم پلی Starfield در E3 امسال اجرا خواهد شد. تاد هاوارد اخیراً گفته است که استارفیلد در حال متحول کردن بازی های RPG است و طراحی بصری استارفیلد یک سبک “ناساپانک” است و واقع گرایی بر تخیل ارجحیت دارد.

بازیکنان به کیفیت Starfield جذب خواهند شد

تریلر فضایی بازی Starfield منتشر شد

کهنه سرباز Bethesda به صحبت در مورد بازی های مورد علاقه خود ادامه داد. او معتقد است بازی هایی مانند مرد عنکبوتی و همچنین Cyberpunk 2077 بیشتر با سلیقه او مطابقت دارند و دوست دارد بازی هایی را ببیند که در آن ها با تجربه از جزئیات فنی شگفت زده می شود. گفتنی است Starfield در تاریخ 11 نوامبر (20 آبان) برای سری Xbox و PC منتشر خواهد شد.

منبع: GameSpot