منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازی‌های گاردین بازی Destiny 2 با تغییرات بزرگ و SMG شگفت‌انگیز بازگشته‌اند

بازی‌های گاردین بازی Destiny 2 با تغییرات بزرگ و SMG شگفت‌انگیز بازگشته‌اند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی‌های گاردین بازی Destiny 2 با تغییرات بزرگ و SMG شگفت‌انگیز بازگشته‌اند

بازی‌های نگهبان Destiny 2 در تاریخ 3 می باز خواهند گشت و نسخه امسال تغییرات قابل توجهی در مسابقه سالانه بین شکارچیان، جادوگران و تایتان‌ها ارائه می‌دهد. اگرچه ماهیت بازی‌های نگهبان یکسان باقی می‌ماند – شما با انجام فعالیت‌ها و جوایز مختلف برای برنده شدن مدال‌هایی که روی سکو نگه می‌دارید در برج برای کسب امتیاز برای کلاس خود رقابت می‌کنید – Bungie این رویداد را رقابتی‌تر کرد.

بانجی در پست وبلاگ خود در این هفته در Bungie توضیح می‌دهد که مانند بازی‌های قبلی گاردین، مدال‌ها را می‌توان با انجام فعالیت‌ها و مینی کوئست‌ها با استفاده از کارت‌های Contender و کارت‌های Platinum به دست آورد. اگر حملات، سیاه چال‌ها و فعالیت‌های PvP رقابتی را انجام دهید، برخی از کارت‌ها به مدال‌های سطح بالاتر پاداش می‌دهند، برخی دیگر از طریق Gambit، Vanguard Strikes، Quickplay Crucible و سایر فعالیت‌های Throne World، امتیازهای کمتر اما با ارزشی را ارائه می‌کنند.

در حال پخش: کارشناس سلاح گرم به سلاح های بیشتر در Destiny 2 پاسخ می دهد

مدال‌های طلا را می‌توان با پر کردن کارت‌های مدعیان در فعالیت‌های آسان‌تر به دست آورد، در حالی که مدال‌های پلاتین زمانی سقوط می‌کنند که کارت‌های پلاتین با محتوای دشوارتر پر می‌شوند. در حالی که در فعالیت های هفتگی شرکت می کنید، برای کلاس خود مدال کسب خواهید کرد.

حالا یک درخشش است
حالا یک درخشش است

آلبوم عکس

جدید امسال Strike Scoring است که زمان بازی را فقط برای لیست های پخش Guardian Games در نظر می گیرد. مدال های ضربه ای برای پاداش دادن به بازیکنان برای انجام شاهکارهای چشمگیر طراحی شده اند – مانند پاکسازی شیک منطقه ای از دشمنان با نیروهای نور و تاریکی خود – و این تغییرات تاکید می کند که عجله از طریق Impact هزینه کمتری در بخش مدال دارد. بازی‌های نگهبان را می‌توان به دو لیست پخش تقسیم کرد چه زمانی شما روی ماده بازی می کنید

سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه

لیست پخش آموزشی که در آن می توانید نتایج آموزشی را بدست آورید که نتیجه ترکیبی کل تیم آتش نشانی شما است.

جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه

لیست پخش مسابقه ای که در آن برای جوایز مبارزه خواهید کرد.

بازیکنان می‌توانند با رتبه‌بندی برنز، نقره، طلا یا پلاتین در فهرست‌های پخش سرگرمی، آموزشی و رقابتی علاقه‌مند شوند و می‌توانند از این پیشرفت‌ها در لیست‌های پخش معمولی Vanguard Ops استفاده کنند تا زمانی که در بازنشانی هفتگی بعدی منقضی شوند. بازیکنان همچنین می‌توانند بر اساس بالاترین امتیازشان تا آستانه خاصی قفل مشعل‌ها را برای روشن کردن در برج باز کنند که می‌توان از آن برای افزودن درخشش به زره محافظ شما پس از روشن شدن همه مشعل‌ها استفاده کرد. این کاملاً آرایشی است، اما حداقل ظاهر شما عالی است.

Bungie می‌گوید ساختار کلی بازی‌های نگهبان به گونه‌ای طراحی شده است که بر سطوح مهارت تمرکز کند، به بازیکنانی که امتیازات بالاتری را برای انجام فعالیت‌ها و دشمنان دشوارتر و انجام به موقع فعالیت‌ها پاداش می‌دهند.

جوایز جدیدی وجود خواهد داشت که شما را درگیر می کند، جایزه اصلی یک Hakke Void SMG قدرتمند برای اسلات انرژی است. Bungie می گوید که این سلاح دارای یک قاب تهاجمی با منشأ منحصر به فرد، Classy Contender است که با ضربات نهایی این سلاح به توانایی های کلاس انرژی می بخشد.

شما این Hakke SMG را می خواهید.
شما این Hakke SMG را می خواهید.

همچنین می‌توان آیتم‌های کلاس را برد، و همچنین یک شلیک دیگر به مسلسل عجیب و غریب Heir Apparent و کاتالیزور آن در طول بازی‌های نگهبان. در نهایت، بازیکنانی که در پایان رویداد 10% برتر را کسب کنند، یک لوگوی جدید براق نیز دریافت خواهند کرد تا به مجموعه خود اضافه کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Destiny 2، می توانید بررسی کنید که چرا باید از کشتن محافظان حفاظت از محیط زیست، ساواتون، ملکه جادوگران، که یک تغییر بالقوه بزرگ برای Gambit در آینده و دوستداران سلاح های عجیب و غریب آینده است، احساس بدی داشته باشیم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.