منو سایت

بازی‌های پلی‌استیشن پلاس سپتامبر ۲۰۲۲ معرفی شدند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی‌های پلی‌استیشن پلاس سپتامبر ۲۰۲۲ معرفی شدند

سونی اخیراً از اضافه شدن بازی های پلی استیشن پلاس به کاربران می دهد. بنابراین در این لیست می توانید بازی های محبوبی مانند Deathloop و ما Assassin’s Creed Origins هستیم. بر اساس اطلاعات دریافتی، سونی از اضافه شدن 20 بازی ویدئویی به سرویس پلی استیشن پلاس خبر می دهد. با توجه به تعداد زیاد بازی‌ها، می‌توان گفت که کاربران اکنون به عناوین بیشتری در سرویس‌های PlayStation Plus Essential، PlayStation Plus Extra و PlayStation Plus Premium دسترسی دارند.

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد بازی، بازیکنانی که سرویس های بالاتری از پلی استیشن خریداری کرده اند با بازی های بیشتری روبرو خواهند شد و علاوه بر لیست معرفی شده توسط سونی، بازی محبوب Deathloop و همچنین سایر بازی های ناقض حق چاپ از شرکت های بازی سازی مانند Assassin’s گنجانده شده است. Creed.Origins برای Watch Dogs 2 و بازی مستقل Chicory: A Colorful Tale در این لیست قرار دارند. شرکت های مختلف بازی سازی مانند Bethesda، Electronic Arts و Ubisoft از جمله بازی هایی هستند که برای خدمات پلاس معرفی شده اند.

همچنین در این بین جیم رایان، مدیرعامل سونی اعلام کرد که تا به امروز نزدیک به 47.4 میلیون نفر از خدمات پلی استیشن پلاس استفاده می کنند و قصد داریم این رقم را به بیش از 50 میلیون نفر برسانیم.

بازی های پلی استیشن پلاس

معرفی بازی های پلی استیشن پلاس

تمامی بازی های ارائه شده توسط سونی برای سرویس پلی استیشن پلاس به شرح زیر است:

بازی های پلاس جدید برای همه مشترکین (Essential، Extra و Premium)

 1. بازی Need for Speed ​​Heat
 2. بازی Granblue Fantasy: Versus
 3. بازی توم

بازی های رایج Plus Extra و Plus Premium:

 1. بازی Deathloop
 2. بازی Assassin’s Creed Origins
 3. بازی Watch Dogs 2
 4. بازی Dragon Ball Xenoverse 2
 5. بازی Spiritfarer: Farewell Edition
 6. بازی Chicory: A Colorful Tale
 7. Monster Energy Supercross – The Official Video Game 5
 8. الکس کید در بازی Miracle World DX
 9. بازی Rabbids Invasion: The Interactive TV Show
 10. بازی Rayman Legends
 11. اسکات پیلگریم در مقابل جهان: بازی – نسخه کامل

بازی های اشتراک پرمیوم پلاس:

 1. Siphon Filter 2 (بازی کلاسیک PS1)
 2. بازی The Sly Collection (بازی کلاسیک PS3)
 3. بازی Sly Cooper: Thieves in Time (بازی کلاسیک PS3)
 4. Bentley’s Hackpack (بازی کلاسیک PS3)
 5. Toy Game 3 (بازی کلاسیک PSP)
 6. بازی Kingdom of Paradise (بازی کلاسیک PSP)

کاربران پلی استیشن 5 و 4 با خرید اشتراک سرویس PlayStation Plus Premium می توانند به حدود 800 بازی دسترسی داشته باشند و با این اشتراک می توانید تمامی بازی های کلاسیک PS2، PSP و PS3 را در کنسول خود دانلود و امتحان کنید. البته ناگفته نماند که برای اجرای بازی های کلاسیک PS3 به فناوری استریم نیاز دارید. دسترسی به این فناوری برای کاربران رایانه شخصی راحت تر است و به لطف این فناوری می توانند به راحتی تمام بازی های کلاسیک پلی استیشن 3 را به صورت استریم بازی کنند.

همچنین ناگفته نماند که سه بازی معرفی شده برای تمامی سرویس ها در تاریخ 15 سپتامبر (6 شهریور) در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت و بقیه بازی ها در تاریخ 29 سپتامبر (20 شهریور) در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت. کاربران می توانند به سرویس PS Plus Essential با 60 دلار در سال، PS Plus Extra با 100 دلار در سال و PS Plus Premium با 120 دلار در سال دسترسی داشته باشند.

منبع: videogamechronicle