منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازی‌های نگهبان Destiny 2 بازگشته‌اند: این چیزی است که باید بدانید

بازی‌های نگهبان Destiny 2 بازگشته‌اند: این چیزی است که باید بدانید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی‌های نگهبان Destiny 2 بازگشته‌اند: این چیزی است که باید بدانید

بازی‌های نگهبان Destiny 2 بازگشته‌اند: این چیزی است که باید بدانید

Warlocks، زنده به نظر برسید زیرا گاردین گیمز در Destiny 2 بازگشته است و این بار ما باید برنده شویم. رویداد المپیک خود Destiny 2 به طور رسمی آغاز شده است و تا 24 می ادامه خواهد داشت که آن را به پایان ظاهری فصل بسیار نزدیک می کند. امسال، Bungie برخی از روش‌های عملکرد بازی‌های نگهبان را تغییر داد تا این رویداد بسیار رقابتی‌تر شود، بنابراین در اینجا چیزی است که باید بدانید تا از رقابت جلوتر بمانید.

بازی های گاردین چیست؟

متوجه خواهید شد که برج قبلاً با یک تریبون جدید زیبا، یک جریان بی پایان از کانفتی و برخی عناصر و تامین کنندگان تعاملی جدید تزئین شده است. همه اینها بخشی از بازی های نگهبان است که به نوعی تعطیلات است. در حالی که بازیکنان Destiny 2 به طور معمول در Crucible و Iron Banner و Trials شرکت می‌کنند، بازی‌های نگهبان عموماً سالم‌تر هستند. تیم‌ها در بازی‌های نگهبان از لحاظ کلاسی متمایز می‌شوند، بنابراین همه شکارچیان با تمام تایتان‌ها مبارزه می‌کنند و هر دو با همه جادوگران رقابت می‌کنند.

بازی های نگهبان نیز برای حق لاف زدن است. هدف آنها تأیید این است که کدام کلاس بهترین کلاس در بازی است و در طول مسیر شما قادر خواهید بود برنده شوید یا تجهیزات و سلاح هایی بخرید که به شما کمک می کند برجسته شوید، اما ابتدا باید برای موفقیت به اوج رقابت کنید.

در طول این بازی‌های گاردین چه جدید است

برای جذاب‌تر کردن همه چیز، Bungie رتبه‌بندی موفقی را به لیست‌های پخش Guardian Games اضافه کرد. گزارش اعتصاب، که از محتوای PVE سطح بالا می آید، بازیکنان را بر اساس عملکرد آنها در فعالیت علامت گذاری می کند. آستانه‌هایی وجود دارد که تیم‌ها برای رتبه‌بندی برنز، نقره، طلا یا پلاتین باید به آن‌ها برسند و معمولاً از طریق یک سری ترورها، استفاده از توانایی‌ها و انجام فعالیت‌هایی در سختی بالاتر به آن‌ها می‌رسند. در حالی که دو لیست پخش که در حال حاضر به طور متناوب (برای اوقات فراغت و تمرین) به صورت متناوب هستند، نمرات ضربه ای را ارائه می دهند، آنها فقط بر اساس امتیاز شما علاقه مندان به شما ارائه می دهند. معامله واقعی لیست پخش مسابقات خواهد بود، که هر جمعه در طول مدت رویداد پخش می شود، جایی که تیمی که بالاترین امتیازات و مدال ها را تا پایان مراسم دوشنبه جمع آوری کند، قهرمان هفته است.

علاوه بر شمارش ضربات، Bungie طبق معمول، غنیمت جدیدی را برای بازی‌های نگهبان امسال آماده کرده است. جواهر جایزه مجموعه جدید، Legendary SMG The Title است که در اسلات سلاح انرژی بازیکنان قرار می گیرد و دارای ویژگی Origin Trait خود، Classy Contender است. Classy Contender به The Title اجازه می دهد تا در آخرین ضربه به توانایی های کلاس انرژی دهد.

نحوه رقابت در بازی های نگهبانان

برای دسترسی به گوشت گاردین گیمز، ابتدا باید ماموریت Best in Class را انجام دهید که از Eva Levante در برج دریافت خواهید کرد. این ماموریت شما را از طریق اصول اولیه رویداد راهنمایی می کند:

  • شرکت در فعالیت های حول و حوش بازی و برنده شدن جایزه ها. لورل ها را می توان با شکست دادن حریفان با توانایی های کلاسی یا شکست دادن حریفان قدرتمند (روبان زرد) با عنصر مجهز کلاس Guardian Games به دست آورد. آنها تقریباً توسط هر دشمنی در تمام فعالیت ها، تا زمانی که این شرایط برآورده شود، از بین خواهند رفت.
  • لورل ها فقط به این دلیل که در پایان فعالیت به آنها پاداش داده می شود، در Crucible یا Gambit قرار نمی گیرند.
  • از این لورها برای خرید کارت های مدعیان و کسب مدال در بازی استفاده کنید. مدال‌های سطح بالاتر در فعالیت‌های دشوارتر با لیست‌های پخش به دست می‌آیند.
  • پول در مدال‌هایی که با کارت به دست می‌آیند و در لیست‌های پخش Guardian Games روی سکو در برج بازی کنید تا امتیاز تیم خود را افزایش دهید. موقعیت کلاس ها در مسابقه با قرار دادن بنرهای آنها در اطراف سکو مشخص می شود.
  • از سه شنبه تا پنج شنبه در لیست پخش تمرینی تمرین کنید و نتایج بالایی را برای تیم خود جمع آوری کنید، سپس لیست پخش مسابقات را از جمعه تا دوشنبه شروع کنید تا ببینید کدام تیم هر هفته پیشتاز خواهد بود.

غارت از Guardian Games: Heir Apparent، The Title و دیگران

در طول بازی‌های گاردین امسال، بازیکنان می‌توانند برای عنوان قهرمانی بازی کنند و همچنین می‌توانند یک لوگوی زیبای جدید را در صورت قرار گرفتن در بین 10 درصد از بازیکنان برتر برنده شوند. علاوه بر این، می توانید جوایزی را از Eva برنده شوید، چند پوسته از ارواح عجیب و غریب را برای کلاس های خود خریداری کنید و کشتی عجیب و غریب خروج غیر مجاز را دریافت کنید. اگر Bungie به بازیکنان این امکان را نمی داد که دوباره مسلسل Exotic Heir Apparent را در ماموریتی که می توانید انجام دهید، به دست آورند، یک رویداد گاردین گیمز نخواهد بود. شما می توانید کاتالیزور آن را با استفاده از مدال های طلا یا پلاتین به دست آورید. اگر به دنبال سبک‌های خاص بازی‌های نگهبان هستید، زیورآلات جدید زره نیز در فروشگاه Eververse موجود است. کافی است بگوییم که چیزهای زیادی برای به دست آوردن وجود دارد.

پس منتظر چه هستید نگهبانان؟ وقت آن رسیده است که بفهمیم کدام کلاس Destiny 2 واقعاً بهترین است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.