منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس برای ماه می ۲۰۲۲ ممکن است زودتر منقضی شده باشند

بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس برای ماه می ۲۰۲۲ ممکن است زودتر منقضی شده باشند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس برای ماه می ۲۰۲۲ ممکن است زودتر منقضی شده باشند

بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس برای ماه می ۲۰۲۲ ممکن است زودتر منقضی شده باشند

بار دیگر، به نظر می رسد که دسته بعدی بازی های رایگان برای مشترکین پلی استیشن پلاس زود به پایان رسیده است. این درز از Dealslab، یک سایت بازی فرانسوی است که بیش از شش ماه است که لیست‌های PS Plus را به درستی گزارش کرده است. طبق اطلاعات فاش شده، محدوده PS Plus برای می 2022 شامل FIFA 2022، Curse of the Dead Gods و Tribes of Midgard است.

فیفا 22 در واقع نیازی به معرفی نیست. سیم کارت فوتبال (یا فوتبال) یکی از پرطرفدارترین بازی های ورزشی در جهان است و FIFA 22 یکی از بهترین رکوردهای سال های اخیر است. او در بررسی FIFA 22 ما 8/10 را برد. نسخه های PS5 و PS4 FIFA 22 بدیهی است که رایگان خواهند بود.

قبایل میدگارد یک اکشن RPG است که از نقطه نظر ایزومتریک بازی می شود. Tribes of Midgard که برای بازی با دوستان ساخته شده است، شامل یک دنیای خطرناک پر از دشمنان مرموز غول پیکر است. تاریخ کلی به راگناروک، یکی از مهم ترین رویدادهای اساطیر نورس برمی گردد. اگرچه Tribes of Midgard دارای عناصر بقا و سرکش است، اما نسبت به بسیاری از بازی های دیگر در این سبک ها در دسترس تر است. نسخه های PS4 و PS5 Tribes of Midgard رایگان خواهند بود.

صادر شده در سال 2021، نفرین خدایان مرده همچنین یک بازی اکشن ایزومتریک است. The Curse of the Dead Gods به جای یک اکشن-غلتک سنتی، در معبدی خطرناک پر از دشمنان سرکش آشکار می شود. به لطف سیستم نفرین هایش و همچنین دسته ای از کلاس های مختلف سلاح، تنوع زیادی را در نبرد سریع خود ارائه می دهد.

مجموعه بازی‌های رایگان ماه می ممکن است آخرین بازی قبل از عرضه اشتراک به‌روزرسانی‌شده PS Plus در ماه ژوئن با سه سطح باشد. کاربران پلی استیشن می توانند برای اشتراک PS Plus خود از بین سه سطح یکی را انتخاب کنند. ضروری، اضافی و حق بیمه. هر سه سطح همچنان شامل کارمزد رایگان ماهانه خواهند بود. برای جزئیات بیشتر در مورد مزایا و قیمت ها، به تفکیک سه سطح PS Plus ما مراجعه کنید.

بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس برای ماه می ۲۰۲۲ (انقضا)

  • FIFA 22 (PS5 و PS4)
  • Tribes of Midgard (PS5 و PS4)
  • نفرین خدایان مرده (PS4)

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.