منو سایت

بازی‌های آینده سری Assassin’s Creed کوتاه‌تر خواهند بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازی‌های آینده سری Assassin's Creed کوتاه‌تر خواهند بود

طبق آخرین اخبار بازی، یوبی سافت قصد دارد تا تجربه متنوع تری از بازی Assassin’s Creed را در اختیار بازیکنان قرار دهد، به همین دلیل این شرکت تصمیم گرفته است که بازی های آینده سری Assassin’s Creed کوتاه تر باشند.

بازی های اخیر سری Assassin’s Creed به دلیل طولانی بودن از سوی بسیاری از بازیکنان و منتقدان مورد انتقاد قرار گرفته است. یکی از دلایل این ویژگی آثار مذکور، دنیای وسیع و گسترده آنهاست. مکان بازی های سری Assassin’s Creed در طول سال ها از یک شهر متراکم به مناطق وسیع پر از کوئست ها و فعالیت های جانبی تغییر کرده است.

این رویکرد اولین بار در Assassin’s Creed Origins انجام شد. پس از این کار، روند مشابهی در Assassin’s Creed Odyssey و Assassin’s Creed Valhalla اتخاذ شد و حتی بیشتر گسترش یافت. این موضوع باعث شد تا بسیاری از طرفداران تصور کنند که با انتشار هر بازی Assassin’s Creed، دنیای بزرگتری در دسترس قرار می گیرد و سپس در قالب بسته های الحاقی، جهان گسترش می یابد. حالا به نظر می رسد که این اتفاق نخواهد افتاد. این به این دلیل است که یوبی سافت تصمیم گرفت بازی های کوتاه تری را در سری Assassin’s Creed ارائه کند تا تجربیات متنوع تری را منتشر کند.

این رویکرد جدید یوبی سافت در قالب مصاحبه با رسانه IGN با مارک الکسیس کوت، معاون تولید اجرایی سری Assassin’s Creed اعلام شد. در ابتدای این مصاحبه درباره Assassin’s Creed Mirage صحبت کردیم. مارک الکسیس کوت عنوان کرد که اثر مذکور پروژه کوچکتری نسبت به دیگر آثار سری Assassin’s Creed بوده است. به همین دلیل Assassin’s Creed Mirage با قیمت 50 دلار به فروش می رسد. اثر مذکور به مناسبت پانزدهمین سالگرد سری Assassin’s Creed ساخته شده است و بیشتر بر روی مخفی کاری و پارکور تمرکز دارد.

در مصاحبه زیر، مارک الکسیس کوت بیان می‌کند که Assassin’s Creed Mirage کوتاه‌تر از آخرین بازی‌های سری Assassin’s Creed خواهد بود و بازیکنان می‌توانند آن را در 15 تا 20 ساعت کامل کنند. در بخشی دیگر از مصاحبه با IGN، او اعتراف می کند که به لطف پلتفرم Assassin’s Creed Infinity، یوبی سافت می تواند رویکردهای متفاوتی را در بازی های آینده Assassin’s Creed اتخاذ کند. به عنوان مثال، Assassin’s Creed Red یک تجربه بزرگ جهان باز است که در ژاپن فئودال اتفاق می افتد. در همین حال، دیگر بازی‌های Assassin’s Creed Infinity مانند این نخواهند بود. مارک الکسیس کوت اشاره کرده است که همه بازی‌های آینده Assassin’s Creed RPG 150 ساعته نیستند. به همین دلیل بازیکنان باید منتظر انتشار آثار کوتاه تری از این مجموعه باشند.

بازی های آینده سری Assassin's Creed

Red و Hexe بازی‌های آینده سری Assassin’s Creed هستند

در پایان مصاحبه، مارک الکسیس کوته تایید کرد که Assassin’s Creed Hexe به سبک RPG نخواهد بود. این بازی در کنار Assassin’s Creed Red به عنوان بخشی از پلتفرم Assassin’s Creed Infinity در دسترس خواهد بود. یوبی سافت به جز معرفی Ubisoft Montreal به عنوان سازنده، اطلاعات زیادی در مورد بازی Assassin’s Creed Hexe منتشر نکرده است.

به نظر می رسد یوبی سافت با انتشار بازی های مجزا که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند، رضایت طیف وسیعی از بازیکنان و طرفداران را جلب کند. به عنوان مثال، بازی Assassin’s Creed Mirage بخشی از مخاطبان را هدف گرفته است که می خواهند سری Assassin’s Creed به ریشه های خود بازگردند. باید دید این تصمیم یوبی سافت چقدر موفقیت آمیز خواهد بود.

نظر شما در مورد کوتاه‌تر بودن بازی‌های Assassin’s Creed چیست؟ آیا از این موضوع استقبال می کنید یا ترجیح می دهید در آینده بازی هایی شبیه به Assassin’s Creed Origins را تجربه کنید؟ به نظر شما بازی پلتفرم Assassin’s Creed Infinity چقدر موفق خواهد بود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamerant