منو سایت

بازگشت مهم ترین مرحله در تاریخ Call of Duty در Modern Warfare II

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازگشت مهم ترین مرحله در تاریخ Call of Duty در Modern Warfare II

بازی Modern Warfare II ما به دنبال بازگرداندن یکی از بهترین مراحل در تاریخ Call of Duty بر اساس تریلر جدید کمپین داستانی هستیم. می دانیم که داستان Modern Warfare 2 با گروه های مختلفی در سرتاسر جهان سر و کار خواهد داشت و نبردی هیجان انگیز را در خلیج مکزیک تجربه خواهیم کرد. تریلر جدید همراه با گفتگوی بازیگر شخصیت کاپیتان پرایس نشان می دهد که قسمت چندنفره Call of Duty جدید هیجان انگیز نخواهد بود، اما باید منتظر یک کمپین داستانی با کیفیت باشیم.

به عنوان اولین قسمت از سری Modern Warfare، Call of Duty 4 تغییرات قابل توجهی را در سبک تیراندازی نظامی ایجاد کرد. از آن زمان، اکثر بازی‌ها به تغییرات ایجاد شده و تکنیک‌های استفاده شده از آن بازی وفادار بوده‌اند. Callaf Duty 4 ویژگی های مهمی مانند مکان نبرد، سفارشی سازی سلاح و مراحل با تمرکز بر جنبه مخفی کاری و نیروهای ویژه را معرفی کرد و از سوی دیگر توانست جنبه تاریک و زشت جنگ را به نمایش بگذارد. خاموشی به عنوان یکی از مراحل ویژه بازی که با کمک دوربین دید در شب انجام شد، برای همیشه در ذهن ماندگار شد.

لیست وظایف Modern Warfare II

بازگشت کلاف دوتی به صحنه تاریخی

مرحله خاموشی بازیکن را به گونه ای دیگر به عمق مقر دشمن می کشاند و می خواهد دست بازیکن به خون و جنگ آغشته شود و بتواند با تنش و واقعیت این صحنه روبرو شود. مرحله دیگری به نام All Ghillied Up که پرایس جوان را به اوکراین می برد نیز کیفیت Callof Duty 4 را نشان می دهد. تنش در این مرحله به کندی ایجاد می شود و در عین حال توجه به محیط و ریتم بازی باورنکردنی است. . شما در وسط جهنم هستید و باید روی چمن ها بخزید و دشمنان را یکی پس از دیگری با یک تک تیرانداز ساقط کنید. در نهایت می بینید که مک میلان این مرحله را با صحنه ای به یاد ماندنی به پایان رساند.

این یکی از بهترین کات سین ها و مراحل در تاریخ Call of Duty Modern Warfare II است. اکتیویژن رسما اعلام کرد که کمپین داستانی مخصوص افرادی است که بازی را پیش خرید می کنند. یک هفته زودتر منتشر می شود. تریلر یک تک تیرانداز را نشان می دهد که در چمن ها پنهان شده است. بری اسلون صداپیشه کاپیتان پرایس به این صحنه از تریلر اشاره کرد و نوشت: “All Ghillied Up” که نام مرحله خاطره انگیز Call of Duty 4 است. رسانه های نزدیک به اکتیویژن تایید کرده اند که این مرحله در بازی باز خواهد گشت. بازی جدید و ما یکی از بهترین مراحل تاریخ این سری را به شکلی جدید تجربه خواهیم کرد.

بازگشت مهم ترین مرحله در تاریخ Call of Duty در Modern Warfare II

تریلر بازی Call of Duty Modern Warfare II + کیفیت 4K

Infinity Ward با اصلاح موتور گرافیکی طرفداران را هیجان زده کرده است و انتظار می رود که کمپین داستانی و بخش چندنفره بازی جدید خاطرات خوبی را زنده کند.

منبع: PCGAMESN