منو سایت

بازسازی Unreal Engine 5 به سبک GTA سانفرانسیسکو را بررسی کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازسازی Unreal Engine 5 به سبک GTA سانفرانسیسکو را بررسی کنید

قدرت Enrail Engine 5 در سال های اخیر به همه ثابت شده است. این موتور بازی به دلیل داشتن قابلیت نورپردازی پیشرفته و سیستم های شبیه سازی دقیق مورد استفاده استودیوهای مختلف قرار می گیرد. یکی از علاقه مندان به بازی GTA با استفاده از قدرت این موتور شهر سانفرانسیسکو را بازسازی کرد و نشان داد که اگر GTA در این شهر ساخته می شد چگونه به نظر می رسید.

کانال یوتیوب JPC-ArchViz ویدئوی کوتاهی از شهر سانفرانسیسکو به سبک بازی GTA ساخته است. این ویدیو به سبک کانال Teaserplay ساخته شده است که تریلرهای خیالی از بازسازی GTA San Andreas و بازسازی Vice City را منتشر می کند. ویدیوی جدید برای GTA 5 با Unreal Engine 5 مناسب است و نشان می دهد که GTA 6 با وجود پیشرفت های گرافیکی چند سال اخیر می تواند در سطحی باورنکردنی باشد.

این ویدئو سانفرانسیسکوی خیالی با سبک طراحی سری GTA را نشان می دهد. افراد زیادی را در حال عبور می بینیم و مکان های معروف این شهر نیز به چشم می خورد. اگرچه موتور بازی GTA VI با Unreal متفاوت است و طبق شایعات اخیر قدرت بیشتری نسبت به آن موتور خواهد داشت. اما این ویدیو ممکن است برای طرفداران این سریال جالب باشد. Rockstar از سال 2006 از موتور Rage استفاده می کند و آن را برای هر بازی به روز می کند.

San Francisco GTA Unreal Engine 5

بازسازی سانفرانسیسکو به سبک GTA

باید گفت که هر یک از شهرهای GTA به شکلی تخیلی ساخته شده اند، اما ظاهر کلی آنها از یک شهر واقعی الهام گرفته شده است. به عنوان مثال، لیبرتی سیتی که در GTA IV دیدیم بر اساس نیویورک بود و Vice City نمای کلی از میامی فلوریدا را نشان داد. شهر لس سانتوس در GTA 5 نیز لس آنجلس است. البته شهری که در بازی سن آندریاس دیدیم بر اساس سانفرانسیسکو بود و در نتیجه شاهد نمایش این شهر در سری GTA بودیم و ویدیوی جدید چیز جدیدی نیست.

نسخه بعدی بازی GTA در دست توسعه است و طبق گفته TikTok، استاندارد جدیدی برای صنعت سرگرمی ایجاد خواهد کرد. در همان زمان اطلاعاتی در مورد شخصیت اصلی GTA 6 دریافت کردیم و اینکه یکی از دو شخصیت اصلی یک زن خواهد بود. Rockstar می گوید که تولید بازی به خوبی پیش می رود، اما GTA 6 برای عرضه در سال 2025 به بعد برنامه ریزی شده است و در حال حاضر امکان انتشار بازی وجود ندارد. نظر شما در مورد این ویدیوی جدید چیست؟

منبع: GameRant