منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • بازسازی The Last of Us در ادای احترام به God of War و انحصاری های سونی

بازسازی The Last of Us در ادای احترام به God of War و انحصاری های سونی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازسازی The Last of Us در ادای احترام به God of War و انحصاری های سونی

استودیو ناتی داگ در حال ساخت است بازسازی The Last of Us محتوای جدیدی برای پلی استیشن 5 و رایانه شخصی اضافه شد. اگرچه این محتوا ربطی به بازی ندارد و هیچ تغییری در آن ایجاد نشده است، اما عناصر تزئینی از جمله تی شرت های جذاب در ادای احترام به God of War و دیگر محصولات انحصاری باکیفیت سونی مانند Uncharted و Ghost of Tsushima به آن اضافه شده است. بازی The Last of Us قسمت 1 به زودی برای کنسول PS5 سونی منتشر خواهد شد.

یکی از تغییرات در بازسازی The Last of Us اضافه شدن گزینه ای برای شخصی سازی یا تغییر ظاهر شخصیت است. Nuttydog ماه گذشته این ویژگی جدید را پیش‌نمایش کرد. یک افشای جدید لباس های مختلف الی را نشان می دهد که به بزرگ ترین بازی های پلی استیشن ادای احترام می کند. گزینه های سفارشی سازی الی شامل تی شرت های God of War، Ghost of Tsushima، Horizon، Returnal و Shadow of the Colossus است. طرفداران می توانند با پوشیدن این لباس ها در بازی حس جدیدی را تجربه کنند.

بازسازی The Last of Us

بازسازی The Last of Us ادای احترامی به آثار پلی استیشن است

سونی فرنچایزهای قدیمی مانند جک و دکستر را فراموش نکرده و تی شرت خاصی برای این بازی قرار داده است. مدل های مختلفی از این لباس ها وجود دارد که هر کدام ظاهر الی را تغییر می دهد. افرادی که نسخه اصلی را بازی کرده اند می دانند که کوله پشتی دکستر در بازی بوده است. این المان‌ها برای The Last of Us Part 1 بازسازی شده‌اند و شاهد بازگشت آن‌ها با ظاهری بهتر هستیم. مشخص نیست که آیا فقط الی می تواند لباس های مختلف بپوشد یا اینکه می توان از این لباس ها برای جوئل نیز استفاده کرد.

این هفته، استودیو Naughty Dog تریلر بازسازی The Last of Us را منتشر کرد. این تریلر با نمایش تغییرات بصری و لحظات خاطره انگیز این بازی طرفداران را به وجد آورد. انتشار پلی استیشن 5 این بازی همچنان مورد انتقاد بازیکنان قرار دارد و بسیاری به قیمت 70 دلاری آن اعتراض دارند. در پاسخ، سازنده می گوید که هدف The Last of Us Part 1 کسب درآمد نیست. برخی از افراد به این موضوع اعتراض دارند که بازسازی Last of Ace تغییر نکرده است و توسعه دهنده Nuttydog می گوید که این بازی قابل مقایسه با نسخه PS3 نیست و بازسازی به کار وفادار است.

چند روزی تا انتشار بازی برای پلی استیشن 5 باقی مانده است، سونی در حال آماده سازی برای انتشار بازی است و پیش دانلود این اثر فعال شده است. افرادی که بازی را پیش خرید کرده اند می توانند فایل دانلود را دریافت کنند. پس از آن باید گفت که نسخه PC بازی بازسازی شده The Last of Us در حال توسعه است و به زودی منتشر خواهد شد. در خبری دیگر از بازی Rooted با تم Last of Ace رونمایی شد.

بازسازی The Last of Us در ادای احترام به God of War و انحصاری های سونی

تریلر اولین نمایش The Last of Us Part I

منبع: PushSquare