بازسازی GTA Vice City‌ با Unreal Engine 5 شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد

بازسازی GTA Vice City‌ با Unreal Engine 5 شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد

بسیاری از طرفداران سری GTA، GTA 6 را در شهر ویس تصور می کنند. شایعات حاکی از آن است که این در نسخه مدرن Vice City منتشر خواهد شد و اکنون یکی از سازندگان مستقل کار جالبی انجام داده است. تریلر بازی بازسازی GTA Vice City او با Unreal Engine 5 جلوه های زیبای این شهر را با گرافیکی شگفت انگیز به نمایش می گذارد که در نوع خود لذت بخش است.

به گزارش پارسی گیم، صبر و استقامت برای نسخه جدید GTA به کار سختی تبدیل شده است. در حالی که شایعاتی مبنی بر عرضه GTA 6 در سال 2026 منتشر می شود. یک بازی ساز GTA Vice City را با Unreal Engine 5 منتشر کرده است. این پروژه که تنها ویدیوی آن منتشر نشده و قابل دانلود نیست. زیبایی شهر ویس را با گرافیک امروزی نشان می دهد و می توانیم این شهر ساحلی میامی را با ظاهری جدید ببینیم.

کانال YouTube TeaserPlay، شاید یکی از بهترین تولیدکنندگان محتوا در YouTube. ویدیوی جدیدی از بازسازی GTA Vice City با Unreal Engine 5 منتشر شد. ویدیوی جدید آخرین تلاش این تیم برای نمایش تیزر کوتاهی از بازسازی احتمالی GTA Vice City است که ممکن است هرگز توسط Rockstar ساخته نشود. Rockstar اخیرا نسخه بازسازی شده GTA Vice City را منتشر کرده است که تغییرات جزئی در بازی ایجاد کرده و برای PC و کنسول های بازی منتشر شده است.

بازسازی GTA Vice City با Unreal Engine 5

لازم به ذکر است که این ویدئو تنها یک نمایش کوتاه است که با Unreal Engine 5 طراحی شده است و یک پروژه یا طرح تجاری کامل نیست. اما می تواند نمای کلی از بازسازی GTA Vice City را به شما ارائه دهد. Rockstar هنوز علاقه ای به بازسازی کامل این محصول نشان نداده است و در حال حاضر سخت در حال کار برای توسعه بازی GTA 6 است، جالب است بدانید که ویدیوی منتشر شده بسیار زیباتر از ریمستر فعلی است و این نشان می دهد که می توان آن را انجام داد. بازسازی چنین کاری و بدون شک مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

این گروه از سازندگان حرفه ای مدتی پیش ویدئویی از نسخه بازسازی شده GTA San Andreas منتشر کردند. دمویی که در دسترس عموم قرار نگرفت، نشان داد که قسمت جنوبی بازی با بافت های جدید بازطراحی شده است. لازم به ذکر است که ترس سازندگان از شکایت رسمی Take-Two Interactive اجازه نمی دهد چنین پروژه هایی علنی شوند. این گروه همچنین به دنبال کسب درآمد از ویدیوهای گیم پلی است که در چند هفته گذشته توجه میلیون ها نفر را به خود جلب کرده است. شایان ذکر است که Unreal Engine 5 برای PC در دسترس است و می توانید چنین پروژه هایی را نیز بسازید.

منبع: DualShockers