منو سایت

بازسازی بازی های کلاسیک Call of Duty در راه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازسازی بازی های کلاسیک Call of Duty در راه است

سری Call of Duty عناوین مختلفی را به خود دیده است و مدت زیادی از انتشار اولین شماره آن می گذرد. شایعات اخیر به بازسازی بازی های کلاسیک این سری از جمله Call of Duty 1 و Call of Duty 2 و همچنین Call of Duty World at War اشاره می کنند و به نظر می رسد Activision در حال توسعه این بازی ها باشد.

سری بازی‌های Call of Duty طی سال‌ها به یکی از موفق‌ترین فرنچایزهای دنیای بازی تبدیل شده‌اند و فروش آن‌ها بسیار بیشتر است. آخرین شماره این مجموعه، Call of Duty Vanguard، تلاشی برای بازگویی جنگ جهانی دوم بود که هم منتقدان و هم طرفداران را ناکام گذاشت. خرید Activision Blizzard توسط مایکروسافت، استراتژی شرکت را تغییر داد و Call of Duty سالانه رسما متوقف شد.

طبق جدیدترین اخبار بازی، بازی جدیدی از سری Call of Duty در سال آینده (2023) عرضه نخواهد شد و این فاصله باعث شده تا Activision به فکر بازی های قدیمی باشد. ارقام بحث برانگیز فروش ونگارد و انتقاد شدید از شرکت، استراتژی سالانه آنها را تغییر داد. اما شایعات جدیدی در مورد بازسازی Call of Duty 1 و دیگر عناوین کلاسیک برای پر کردن شکاف باقی مانده توسط این شرکت به گوش می رسد که در سال آینده به درآمد 1 میلیارد دلاری ادامه می دهد.

Call of Duty Remaster 1

ریمستر کال آف دیوتی 1 و 2

طبق یک توییت جدید یکی از افشاگران Call of Duty به نام رالف، Activision به استراتژی راه اندازی سالانه خود ادامه می دهد. اما یک بازی کاملا جدید منتشر نخواهد شد. بازیکنان با دریافت ریمستر Call of Duty 1، Call of Duty 2 و Call of Duty World at War، بازی جدید را از دست نخواهند داد و فرصتی دیگر برای تجربه بهترین بازی‌های این فرنچایز خواهند داشت.

افشاگر دلیل انتخاب این بازی ها را این است که ریمستر بازی های دیگر از جمله Black Ops فرآیند پیچیده ای دارد و به نظر می رسد عناوین قدیمی تر مورد پسند Activision هستند. از سوی دیگر، علاقه اکتیویژن به جنگ جهانی اول بحث برانگیز است و به نظر می رسد این شرکت آمریکایی می خواهد دوباره از جنگ جهانی دوم برای تامین بودجه ساخت بازی های جدید استفاده کند.

طرفداران Call of Duty در پاسخ به این شایعه گفتند که Activision بهتر است بازی فعلی را اصلاح و به پایان برساند. از آنجایی که سال ها از بازی های کلاسیک Call of Duty می گذرد. گرفتن ریمستر نیز از نظر گرافیکی تفاوت چندانی ایجاد نمی کند و چنین بازی هایی باید با موتور جدید بازسازی شوند. نطر شما چی هست؟ آیا از انتشار Remaster of Call of Duty 1 استقبال می کنید؟

منبع: DualShockers