منو سایت

بازسازی اره برقی Lollipop رونمایی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
بازسازی اره برقی Lollipop رونمایی شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، پس از گذشت حدود 10 سال از عرضه اره برقی آبنبات چوبی، دراگامی گیمز نسخه بازسازی شده این بازی را معرفی کرده است.

چند هفته پیش، یوشیمی یاسودا، مدیرعامل سابق کادوکوا گیمز، در توییتی به بازگشت اره برقی آب نبات چوبی اشاره کرد. او در توییت خود نوشت: «لالی پاپ چینسا در قالب بازی دراگامی بازگشته است. لطفا منتظر خبرهای مربوط به این اثر باشید.» حالا می دانیم که Yoshimi Yasuda از خبر جدید چه معنایی دارد. شرکت مذکور نسخه بازسازی شده بازی Lollipop Chainsaw را ارائه کرده است که در سال 2023 منتشر خواهد شد.

این اثر کالت در سال 2012 بر روی کنسول های پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 منتشر شد، اکنون که تنها چند روز به دهمین سالگرد تاسیس اره برقی آبنبات چوبی باقی مانده است، بهترین زمان برای ارائه نسخه بازسازی شده آن است. یوشیمی یاسودا اوایل سال جاری Kadokawa Games را ترک کرد و Dragami Games را تأسیس کرد. او اعلام کرد که مالکیت معنوی Lollipop Chinsa را از Kadokawa Games خریداری کرده و قصد دارد نسخه بازسازی شده آن را بسازد.

یوشیمی یاسودا درباره دلایل بازسازی Lollipop Chainsaw گفت: «متاسفانه عوامل مختلفی باعث شد طرفداران با اره برقی آب نبات چوبی تجربه نکنند و بازیکنان کنسول های نسل فعلی مدتی است که نمی توانند به آن دسترسی داشته باشند. بازی Lollipop Chainsaw برای ما سازندگان آن بسیار ارزشمند است و نمی‌خواستیم این اثر را در بلاتکلیفی رها کنیم.»

بازسازی اره برقی Lollipop

اره برقی آب نبات چوبی طنز قابل توجهی دارد

اگرچه بازسازی مدرن اره برقی آب نبات چوبی در دست ساخت است، اما دقیقاً آن چیزی نخواهد بود که طرفداران قدیمی به یاد دارند. به جز چند قطعه دارای مجوز، بازسازی اره برقی آب نبات چوبی دارای یک موسیقی متن جدید خواهد بود. این بازی به خاطر جلوه های بصری ویژه اش شناخته شده است، اما Dragami Games قصد دارد از گرافیک واقعی استفاده کند.

اره برقی Lollipop توسط Grasshopper Manufacture Studio، خالق سری killer7 و No More Heroes ساخته شده است. گویچی سودا که با نام سودا 51 شناخته می شود کارگردانی فیلم Lollipop Chinasa است و جیمز گان کارگردان فیلم Guardians of the Galaxy و The Suicide Squad به عنوان فیلمنامه نویس آن معرفی شده است. اگرچه Lollipop Chainsaw امتیاز 67 (پلی استیشن 3) و 70 (ایکس باکس 360) را به دست آورد، اما با استقبال خوبی از سوی بازیکنان روبرو شد و بیش از یک میلیون نسخه فروخت.

اره برقی آب نبات چوبی شما را در نقش یک تشویق کننده به نام جولیت استارلینگ (با صداپیشگی تارا استرانگ) قرار می دهد که سعی دارد مدرسه خود را از شر زامبی ها خلاص کند. این اثر به لطف نقاط قوت فراوان از جمله طنز بیش از حد توانست محبوبیت قابل توجهی در بین بازیکنان به دست آورد.

نظر شما در مورد ساخت نسخه بازسازی شده اره برقی آبنبات چوبی چیست؟ آیا از این استقبال می کنید؟ آیا تا به حال نسخه اصلی این قطعه را تجربه کرده اید؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: The Gamer