منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ایکس باکس به همه یادآوری می‌کند که Game Pass از اولین روز پس از رونمایی از پلی‌استیشن پلاس منتشر می‌شود.

ایکس باکس به همه یادآوری می‌کند که Game Pass از اولین روز پس از رونمایی از پلی‌استیشن پلاس منتشر می‌شود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ایکس باکس به همه یادآوری می‌کند که Game Pass از اولین روز پس از رونمایی از پلی‌استیشن پلاس منتشر می‌شود.

در همان روزی که سونی سرویس اشتراک جدید مبتنی بر پلی استیشن پلاس را معرفی کرد که قبلاً اسپارتاکوس نام داشت، مایکروسافت پستی در شبکه اجتماعی منتشر کرد که به ویژگی کلیدی Game Pass اشاره کرد که Game Pass دارد و PlayStation Plus ندارد.

پستی از حساب کاربری Xbox Game Pass به همه یادآوری می‌کند که بازی‌های کاملاً جدید در اولین روز در کتابخانه Game Pass راه‌اندازی می‌شوند، از جمله همه بازی‌های شخص اول ایکس‌باکس و برخی از عناوین شخص ثالث. در توییت می‌گوید: «ما گزینه‌ها را دوست داریم! این پست هرگز به طور خاص به پلی استیشن اشاره نمی کند، اما زمان و محتوای توییت قطعاً شایسته توجه است.

خب پس
خب پس

برای آن‌هایی که عقب می‌افتند، نسخه جدید پلی‌استیشن پلاس فاقد نسخه‌های جدید روز اول است، و رئیس پلی‌استیشن، جیم رایان، در واقع معتقد است که بازی‌ها اگر در روز اول به PS Plus بیایند، «ممکن است آسیب ببینند». با توجه به ارزشی که دارد، رایان همچنین گفت که سونی آماده است تا نظر خود را بر اساس روند بازار و سایر عوامل تغییر دهد. بسیاری به خاطر خواهند داشت که زمانی بود که سونی بازی های کنسول پرفروش خود را بر روی رایانه منتشر نمی کرد و اکنون این شرکت این کار را انجام می دهد و مشخصات خود را در یک رایانه به طور کلی گسترش می دهد.

علاوه بر این، توییت ایکس باکس احتمالا به عنوان یک حمله یا انتقاد شدید از پلی استیشن در نظر گرفته نشده است. در گذشته، هم ایکس باکس و هم پلی استیشن [and Nintendo, too] در پست های رسانه های اجتماعی به خوبی با هم بازی کردند. در همین حال، فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، ایده جنگ‌های کنسولی را محکوم کرد و خواستار اتحاد صنعت در عوض شد.

با این حال، Xbox Game Pass از روز اول نسخه های جدیدی دریافت کرد است یک تفاوت عمده و مهم بین Game Pass و PlayStation Plus، حتی اگر این دو عضویت دارای ارزش‌های پیشنهادی متفاوت و متفاوتی باشند که نمی‌توان آنها را به طور منصفانه یا کامل با هم مقایسه کرد.

برای اطلاعات بیشتر، به تفکیک GameSpot Game Pass در مقابل PlayStation Plus مراجعه کنید تا در مورد هر پیشنهاد و نحوه مقایسه آنها بیشتر بدانید.