منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ایکس باکس به شما این شانس را می دهد که با زدن نیم زمین در یک بازی WNBA 1 میلیون دلار برنده شوید

ایکس باکس به شما این شانس را می دهد که با زدن نیم زمین در یک بازی WNBA 1 میلیون دلار برنده شوید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ایکس باکس به شما این شانس را می دهد که با زدن نیم زمین در یک بازی WNBA 1 میلیون دلار برنده شوید

ایکس باکس به شما این شانس را می دهد که با زدن نیم زمین در یک بازی WNBA 1 میلیون دلار برنده شوید

مایکروسافت با NBA 2K22 و تیم حرفه‌ای WNBA نیویورک لیبرتی همکاری کرده است تا به یک هوادار این فرصت را بدهد که در یک بازی آنلاین آینده یک میلیون دلاری نیمی از زمین را بزند.

این مسابقه، چالش قرعه کشی Xbox 1 میلیون دلاری Half-Curt Shot نام دارد. هر کسی در ایالات متحده که 13 سال یا بیشتر دارد، می‌تواند با ارسال ویدیویی از یک بازی NBA 2K22 که شامل یک ضربه نیمه زمین در توییتر یا اینستاگرام با هشتگ # 1MillionXboxShotSweepstakes است، وارد شود.

در حال پخش: NBA 2K22 – تریلر شروع فصل 6

یک نفر به صورت تصادفی انتخاب می شود و یک سفر پولی به نیویورک، بلیط های لیبرتی در 23 ژوئیه و سپس فرصت تلاش برای رسیدن به نیم زمین برای برنده شدن 1 میلیون دلار داده می شود.

سابرینا لونسکو، ستاره لیبرتی نیویورک در یک پست وبلاگی گفت: “ما صحبت های زیادی از بازیکنان NBA2K می شنویم و اکنون وقت آن است که آنچه را که آنها در صحنه بزرگ دارند به ما نشان دهیم. من تماشا خواهم کرد.”

هرکسی که حساب Microsoft Rewards دارد می‌تواند امتیازها را بازخرید کند یا یک کارت پانچ Xbox را پر کند تا ورودی‌های اضافی کسب کند. جزئیات بیشتر را می توان در اینجا یافت.

حتی اگر بازیکنی از دست بدهد، باز هم طبق حروف ریز جایزه 10000 دلاری دریافت می کند. اگر شرکت کننده وارد سبد شود، یک میلیون دلار دریافت می کند که به عنوان سالیانه 40 ساله با 25000 دلار در سال بدون بهره پرداخت می شود. برنده همچنین می تواند یک بار پرداخت 626,507.37 دلار را انتخاب کند.

چنین مسابقات تیراندازی نیمه زمینی معمولاً تحت پوشش بیمه جایزه قرار می گیرند، بنابراین در شرایط بسیار بعید که یک طرفدار سبد خرید را بسازد، مایکروسافت تحت پوشش قرار می گیرد و ارائه دهنده بیمه آن باید پرداخت کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.