منو سایت

این Xbox Series S تماما از شکر ساخته شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
این Xbox Series S تماما از شکر ساخته شده است

این Xbox Series S تماما از شکر ساخته شده است

Xbox یک Xbox Series S خوراکی ایجاد کرده است، بنابراین. Xbox ANZ، شعبه ایکس باکس استرالیا و نیوزلند که قبلا کنترلر Xbox و Xbox Onesie مقاوم در برابر چربی را می ساخت، اکنون با شرکت شیرینی پزی استرالیایی Sticky همکاری می کند تا Xbox Series S را از آب نبات سنگی بسازد. این شرکت همچنین یک کنترلر Xbox از شکر ساخته است.

دیوید کینگ، بنیانگذار Sticky، گفت: “ما تصمیم گرفتیم تا کاری منحصربفرد انجام دهیم و در عین حال تمام جنبه های کنترلر و کنسول را تا حد امکان به دقت بازتولید کنیم.” با این حال، ما می خواستیم آن را شیرین نگه داریم، بنابراین قالب یا جایگزین شکر را انتخاب کردیم تا مطمئن شویم که طعم آن به همان اندازه که به نظر می رسد خوب است.

ایکس باکس خوراکی با طعم سیب در مدت چهار ساعت ساخته شد و می توانید آن را تماشا کنید mileeeeee در فیلم زیر پردازش کنید بله، این فقط یک تکه قند بزرگ است. Xbox ANZ کنسول و کنترلر را از طریق توزیع می کند Xbox ANZ فیس بوک صفحه کاربران می توانند بنویسند که چه نوع شخصیت بازی ویدیویی را به آب نبات تبدیل می کنند تا شانس برنده شدن داشته باشند.

Xbox ANZ همچنین کوئینزتاون، نیوزلند را به “Greenstown” تبدیل کرد تا راه اندازی سری X | S را تبلیغ کند و بدنه ایکس باکس را راه اندازی کرد. اخیرا، Xbox ANZ غلات Age of Empires را برای تشویق راه اندازی Age of Empires IV ایجاد کرد.

در دیگر اخبار ایکس باکس، تیم استوارت، مدیر ارشد مالی ایکس‌باکس اخیرا هشدار داده است که مشکلات مربوط به محموله‌های کنسول‌ها ممکن است تا سال 2023 “فرار” باقی بماند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.