منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • این Guilty Gear Strive Modder شخصیت های کاملاً درک شده را به بازی اضافه می کند

این Guilty Gear Strive Modder شخصیت های کاملاً درک شده را به بازی اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
این Guilty Gear Strive Modder شخصیت های کاملاً درک شده را به بازی اضافه می کند

این Guilty Gear Strive Modder شخصیت های کاملاً درک شده را به بازی اضافه می کند

توسعه دهنده و ناظم بازی WistfulHopes از سال گذشته که Guilty Gear Strive منتشر شد، تغییرات زیادی را در بازی Guilty Gear Strive منتشر کرده است و اخیراً موفق شده است شخصیت های کاملی از جمله سری Sin Kiske و حتی Goku معمولی را با مکانیک Dragon Ball FighterZ به بازی اضافه کند.

اگرچه این مود قابل اجرا نیست، یا حداقل هنوز نمی‌توان آن را اجرا کرد، اما WistfulHopes ویدیویی را در حساب توییتر خود از Goku منتشر کرد که به آرامی در Guilty Gear Strive مبارزه می‌کند. وقتی اکثر شخصیت‌های تغییر یافته در بازی‌هایی مانند Strive به سادگی به عنوان پوسته‌های آرایشی روی شخصیت‌های موجود اضافه می‌شوند، Goku WistfulHopes از ابتدا برای Strive ساخته شد. مدرن در نظرات توضیح داده شده است که او مجبور بود مکانیک های خاصی از DBFZ را از ابتدا بسازد، از جمله یک سوپر داش.

بعداً، ناظم یک ویدیوی بعدی منتشر کرد که در آن بازی Goku حتی بیشتر به همراه حرکات ویژه اضافه شده بود.

WistfulHopes اخیراً مودی را منتشر کرده است که یک سری Sin Kiske ساده را به بازی 2021 اضافه کرده است و اولین مد Strive است که یک شخصیت سفارشی کاملاً منحصر به فرد را اضافه می کند. این مد شامل مجموعه کاملی از حرکات سفارشی بر اساس بازی های قبلی و همچنین انیمیشن ها، رنگ ها و حتی طراحی جدید برای شخصیت است. نسخه بتای مد با به‌روزرسانی‌های اضافه شده نیز برای حامیان Ko-fi در دسترس است.

پروژه های دیگری که WistfulHopes منتشر کرده است شامل Guilty Gear Strive Plus، یک مد گسترده است که هدف آن متعادل کردن لیست بازی های موجود و همچنین کار بر روی مکانیک ها و حرکات بازی های قبلی Guilty Gear است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.