منو سایت

این مد Persona 5، شخصیت های Persona 4 را جایگزین Phantom Thieves می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
این مد Persona 5، شخصیت های Persona 4 را جایگزین Phantom Thieves می کند

این مد Persona 5، شخصیت های Persona 4 را جایگزین Phantom Thieves می کند

خبر خوب برای طرفداران Persona که متوجه می شوند در حین بازی Phantom Thieves Persona 5 فاقد تیم تحقیقاتی Persona 4 هستند – یک مود در راه است که فقط برای شما در راه است. حالت تغییر شخصیت در Persona 5: Investigation Team در حال انجام است و یک بازیگر کاملاً جدید برای بازی در طول تاریخ بازی ایجاد می کند.

مدیر پروژه مدیری است که در صفحه توییت می‌نویسد @ REALMadMax1960با همکاری هنر قرن_. این مد بر اساس یک مد از قبل متوقف شده است که شخصیت اصلی Persona 4 U را روی P5 Joker قرار می دهد. در حال حاضر، تمام به روز رسانی ها در سرور Persona 5: Investigation Team Discord منتشر شده است.

در حال پخش: بهترین معتمد Persona 5 کیست؟

مدیر پروژه گفت که هدف عمدتا جایگزینی رابط کاربری و مدل‌هایی برای Persona 5 است که شامل کاراکترهای شخصیت‌های Persona 4 می‌شود، و افزود که ممکن است انیمیشن‌های کاراکتر را اعمال کنند یا نکنند. به‌روزرسانی‌های Discord خاطرنشان می‌کنند که این پروژه تنها در صورتی جایگزین خطوط صوتی می‌شود که کسی ثابت کند که به این سمت از توسعه کمک می‌کند.

Discord همچنین لیست می کند که کدام شخصیت ها در رابطه با بازیگران موجود Persona 5 با تصمیم گیری ها بر اساس شخصیت و نسبت تعویض می شوند. تعدادی از نسخه های اولیه بازی در Discord منتشر شد، اما توسعه دهندگان می گویند که تنها زمانی که قادر به بازی باشد در GameBanana منتشر می شود – که به این معنی است که کل داستان بازی باید تا انتها قابل بازی باشد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.