منو سایت

این مجموعه تلویزیونی از روی بازی Grounded اقتباس شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
این مجموعه تلویزیونی از روی بازی Grounded اقتباس شده است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، یک اقتباس تلویزیونی بر اساس بازی Grounded ساخته خواهد شد و نویسنده سریال انیمیشن Star Wars: Clone Wars نگارش داستان را بر عهده دارد.

کوچک کردن گروهی از جوانان به اندازه یک مورچه و تلاش برای زنده ماندن در این دنیای جدید سناریوی جدیدی نیست. اما Obsidian Entertainment سعی کرد تا جایی که ممکن است Grounded را با فرمول Honey, I Shrunk the Kids متفاوت کند. Grounded داستان یک گروه چهار نفره از نوجوانان را روایت می کند که به طور تصادفی در حیاط خانه خود به اندازه مورچه کوچک می شوند. در این شرایط آنها با خطرات مختلفی روبرو هستند و باید برای زنده ماندن تلاش کنند. Grounded موفق می شود کمی ترسناک باشد و در عین حال یک تجربه سرگرم کننده را فراهم می کند زیرا حشرات به شکارچی تبدیل می شوند. این اثر در سال 2020 به عنوان نسخه دسترسی زودهنگام معرفی شد و با گذشت زمان با هر به روز رسانی بهبود یافت. نسخه کامل Grounded در سپتامبر سال جاری در دسترس خواهد بود.

حال به نظر می رسد موفقیت بازی Grounded تنها منجر به انتشار نسخه کامل آن نخواهد شد. دلیلش هم این است که طبق گزارش های اخیر، سریالی تلویزیونی بر اساس بازی Grounded در دست ساخت است. در حال حاضر مشخص نیست که چه مقدار از داستان Grounded در بازی اقتباس خواهد شد، اما به احتمال زیاد داستانی مشابه با محوریت کوچک شدن شخصیت‌های اصلی خواهد داشت. به گفته کارگردان Grounded، آدام برنکه، طرفداران سرسخت این اثر در قالب یک سریال اقتباسی می توانند دنیای آن را بیش از پیش کشف کنند. سریال Grounded دلایل کوچک شدن شخصیت های اصلی و توطئه یک شرکت را بررسی می کند.

یکی دیگر از جزئیات اقتباسی از سری Grounded این است که برنت فریدمن، نویسنده سریال انیمیشن Star Wars: Clone Wars نوشته خواهد شد. همچنین اعلام شد که برایان گودریچ، مدیر فیلمبرداری Halo 4 و Halo 5، کارگردانی سریال Grounded را بر عهده خواهد داشت. سریال مذکور تنها یکی از چندین سریال و فیلم جدید است که بر اساس بازی های ویدیویی ساخته می شود. اولین تصاویر از سری The Fallout به تازگی منتشر شده است که در آن می توانید Super Duper Mart را مشاهده کنید.

یک سری بازی های زمینی

سری اقتباسی Grounded احتمالاً دارای سکانس های اکشن خواهد بود

این احتمال وجود دارد که مجموعه تلویزیونی مبتنی بر بازی Grounded علاوه بر نگاه عمیق تری به داستان های این اثر، حاوی سکانس های اکشن و هیجان نیز باشد. به عنوان ادامه ژانر بقا، جایی که بیشتر باگ ها شخصیت های کنترل شده توسط بازیکن را طعمه می بینند، Grounded اغلب شما را مجبور می کند برای زنده ماندن با باگ ها مبارزه کنید. با هر آپدیت فصلی Grounded، مناطق بیشتری برای مبارزه و کشف، سلاح های جدید و دشمنان جدید اضافه شده است. با توجه به اینکه مبارزات یکی از بخش های کلیدی بازی مذکور است، علاقه مندان امیدوارند که این ویژگی در سری اقتباسی بازی Grounded نیز وجود داشته باشد.

در حال حاضر هیچ تاریخی برای سریال Grounded مشخص نشده است. اما با توجه به اینکه سری اقتباسی آن به تازگی معرفی شده است، احتمالاً باید مدت زیادی صبر کنید. بازی Grounded تنها اثر جدید استودیو Obsidian Entertainment نیست، دو بازی Avowed و The Outer Worlds 2 در کنار آن در دست ساخت هستند. Grounded در حال حاضر در دسترسی اولیه در دسترس است و نسخه کامل آن به زودی برای PC و Xbox One منتشر خواهد شد. ، پلتفرم های سری Xbox S و Xbox Series X.

نظر شما در مورد اقتباس از سریال Grounded چیست؟ آیا این مجموعه در ارائه یک تجربه سرگرم کننده موفق خواهد بود یا مانند اکثر سری های اقتباسی از بازی های ویدیویی شکست خواهد خورد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamerant