منو سایت

این تریلر زمانی منتشر شد که God of War Ragnarok منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
این تریلر زمانی منتشر شد که God of War Ragnarok منتشر شد

کمتر از دو هفته تا عرضه یکی از موردانتظارترین عناوین سال 2022، این بازی باقی مانده است. خدای جنگ راگناروک در همین حال، سونی پس از عرضه بازی، تریلر کوتاهی را منتشر کرد که جزئیات مکان‌ها، افراد و چیزهایی را که کریتوس و پسرش آترئوس در ماجراجویی‌های خود با آن‌ها روبرو می‌شوند، نشان می‌دهد. در واقع این تریلر خلاصه ای از تمامی ویدیوهای قبلی را در قالب یک تریلر نشان می دهد که در ادامه می توانید آن را تماشا کنید.

همانطور که می دانید سانتا مونیکا و پلی استیشن با انتشار بازی God of War در سال 2018 توانستند خواسته های بازیکنان را برآورده کنند، اگرچه این بازی توانست امتیاز 94 را در سایت متاکریتیک به دست آورد، اما اثری خلاقانه و پرفروش از خود به جای گذاشت. صنعت. پلی استیشن اکنون تریلر معرفی بازی God of War Ragnarok را منتشر کرده است که برخی از شخصیت های بازگشته مانند کریتوس، آترئوس، فریا، تیر و غیره را به نمایش می گذارد.

این تریلر 30 ثانیه طول می کشد و تأیید می کند که در بازی کریتوس پسرش آترئوس را در ماجراجویی خود در نوجوانی با خود همراه خواهد کرد. علاوه بر این، بازیکنان می توانند کنترل شخصیت آترئوس را در دست بگیرند تا به پدرشان در انجام وظایف، پازل ها، جنگ ها و غیره کمک کنند. همچنین با شخصیت هایی مانند Freya و Tyr سروکار دارد.

تریلر انتشار God of War Ragnarok

تریلر انتشار God of War Ragnarok

Ragnarok همچنین شاهد اضافه شدن چندین شخصیت جدید خواهد بود که در مورد بسیاری از آنها در بازی اصلی شنیده ایم. ثور و اودین آنتاگونیست های اصلی کریتوس در این نسخه هستند و به دلیل کشتن نزدیکانشان توسط کریتوس، بالدور و همچنین پسران ثور مگنی و مودی از دست کریتوس عصبانی شده و به دنبال کشتن او هستند. برای رویارویی با اودین و ثور، کریتوس و آترئوس متحدان جدیدی مانند تایر و خدای جنگ نورس را با خود خواهند آورد. آنگربودا، غول آتش که همچنین مادر فرزندان لوکی در نورس است، نقش بزرگی در راگناروک بازی خواهد کرد.

این تریلر زمانی منتشر شد که God of War Ragnarok منتشر شد

تریلر انتشار بازی God of War Ragnarok

God of War Ragnarök در تاریخ 9 نوامبر برای کنسول های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد. استودیوی سانتا مونیکا در اوایل اکتبر اعلام کرد که بازی “طلایی” شده است، یعنی توسعه کامل و آماده انتشار است. برای کسانی که به پلی استیشن 5 دسترسی ندارند، طبق گزارش ها، این بازی “به زیبایی روی PS4 اجرا می شود” که برای طرفداران دلگرم کننده است. همچنین اگر گیمری هستید که این بازی را فقط برای داستان می خواهید، باید 20 ساعت برای تکمیل آن وقت بگذارید. با این حال، اگر می خواهید همه چیز را کامل کنید و قفل تروفی پلاتینیوم را باز کنید، به حدود 40 ساعت زمان نیاز دارید.

منبع: GamingBolt