منو سایت

این بازی یک فریب پول نیست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
این بازی یک فریب پول نیست

رونمایی رسمی استودیو Nuttydog از بازی The Last of Us Part I یکی از نکات مهم رویداد Summer Game Fest امسال بود. البته این سورپرایز مدت ها پیش توسط گزارش های مختلف فاش شد و همه از بازسازی Last of Ace خبر داشتند. تایید انتشار بازی برای PS5 و PC با واکنش های متفاوتی همراه شد. برخی معتقد بودند که هدف سونی از انتشار مجدد The Last of Us کسب درآمد بوده و آن را وسیله ای برای کسب درآمد می دانند.

چندی پیش پارسی گیم به نظرات مختلفی در رابطه با بازی The Last of Us Part I پرداخت و متوجه شدیم که طرفداران سونی از عرضه مجدد این بازی چندان راضی نیستند. برخی از افراد نیز با گرافیک بازی مشکل داشتند و معتقد بودند که ما با یک بازسازی مواجه نیستیم، بلکه با یک ریمستر دیگر روبرو هستیم. معرفی برچسب هایی مانند درآمدزایی و پول پرستی در نهایت واکنش یکی از سازندگان بازی را برانگیخت.

رابرت موریسون، یک توسعه دهنده و انیماتور که روی پروژه های متنوعی مانند God of War و Resident Evil 7 کار کرده است و در حال حاضر مشغول کار بر روی بازسازی The Last of Us است. او به انتقادات درباره این بازی پاسخ داد. او در صفحه توییتر خود نوشت: «در واقع این یکی از آن پروژه‌هایی است که با دقت زیادی ساخته و تولید شده است و من هرگز در تمام زندگی حرفه‌ای خود در چنین پروژه‌ای حضور نداشته‌ام. بیشترین توجه و دقت به جزئیات داده می شود.

کیفیت بازی The Last of Us Part I

کیفیت بازی The Last of Us Part I

با توجه به سطح استاندارد بازی هایی که موریسون قبلاً روی آنها کار کرده است. کیفیت بازی The Last of Part I فراتر از آن ها خواهد بود و صحبت های او نشان می دهد که این پروژه با دقت در حال پیشرفت است و هدف آن تنها کسب درآمد و برنده شدن نیست. اما محصولی باکیفیت نیز در اختیار عموم مردم قرار می گیرد. در عین حال کاربران توییتر می گویند این بازی فقط طعمه ای برای فروش مجدد اثر است و تغییر خاصی در آن ایجاد نشده است.

Naughty Dog ابتدا Last of Ace را برای PS3 منتشر کرد و سپس یک ریمستر برای PS4 منتشر شد که تفاوت های قابل توجهی با نسخه اصلی داشت. سطح جزئیات بازی The Last of Us 2 نیز شگفت انگیز بود و نشان داد که Naughty Dog مهارت زیادی در ساخت بازی و ارائه محصولی فراتر از سطح استاندارد به گیمرها دارد. این بازی انتظارات را برای بازسازی The Last of Us تا حد امکان بالا می‌برد و گرافیک بازی برخی از طرفداران را راضی نمی‌کرد.

در اخبار دیگر، حجم بازی The Last of Us Part I حدود 80 گیگابایت خواهد بود که تقریباً به اندازه نسخه ریمستر موجود در PS4 است. این بازی نیز با قیمت تمام شده منتشر شده است و پرداخت 70 دلار برای این بازی نیز مورد انتقاد رسانه ها و گیمرها قرار گرفته است.

منبع: TheGamer