منو سایت

این بازی گلف با صدای شگفت انگیز فقط امروز در دسترس است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
این بازی گلف با صدای شگفت انگیز فقط امروز در دسترس است

این بازی گلف با صدای شگفت انگیز فقط امروز در دسترس است

توسعه دهنده بازی Damien Crawford یک بازی ویدیویی جدید در مورد گلف منتشر کرده است که تنها تا 24 ساعت دیگر در دسترس خواهد بود و صدایی شگفت انگیز دارد. تجربه گلف دیمین کرافورد در سال 2022 بازیکنان را در کفش گلف افرادی قرار می دهد که ابتدایی ترین درک گلف را دارند.

به این ترتیب، بازی آمار دقیقی از فاصله‌ی سوراخ ارائه نمی‌دهد، و همچنین به بازیکنان اجازه نمی‌دهد تا مانند سایر بازی‌های گلف، چرخش توپ را اعمال کنند. همچنین هیچ راهی برای ضربه زدن به Fades و Draw وجود ندارد، و شما نمی توانید ببینید که توپ پس از تماس به کجا می رود.

از نظر کاری که انجام می دهید من میتوانم انجام دهید، می توانید یک خفاش را انتخاب کنید، تصمیم بگیرید که چقدر تاب بخورید (“ارسال کامل” یکی از گزینه های نیروی تاب است) و سپس به دنبال توپ خود بروید و دوباره به آن ضربه بزنید. در صورت شک، این یک بازی گلف نیست که دست شما را بگیرد یا چیزی نزدیک به سنتی باشد.

در خطی از توضیحات بازی آمده است: “سعی کنید یک دوره را کامل کنید! آنها از نظر فنی می توانند تکمیل شوند! وقتی باشگاه / قدرت خود را انتخاب می کنید، توپ را در جهت کلی که با آن روبرو هستید ضربه می زنید.”

Damien Crawford 2022 Golf Experience هم اکنون برای هر چیزی که می خواهید بپردازید، با شروع از 2 دلار، برای خرید در دسترس است. کرافورد این بازی را به عنوان بخشی از Games that Shouldn’t Be Games Jam 2022 ساخته است.

در نیمه شب PT در 2 آوریل از فروش حذف خواهد شد. کرافورد قصد دارد آن را در اول آوریل هر سال بازگرداند و قیمت ها هر بار افزایش می یابد.

از دیگر اخبار مربوط به بازی ویدیویی گلف، تور EA Sports PGA به سال 2023 موکول شده است، در حالی که هیچ صحبتی در مورد عرضه PGA Tour 2K22 در سال جاری وجود ندارد. در همین حال، Nintendo Switch Sports پس از راه‌اندازی، گلف را در یک به‌روزرسانی رایگان اضافه می‌کند.