منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • این بازی علمی تخیلی کلاسیک برای مدت محدودی بر روی رایانه شخصی رایگان است

این بازی علمی تخیلی کلاسیک برای مدت محدودی بر روی رایانه شخصی رایگان است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
این بازی علمی تخیلی کلاسیک برای مدت محدودی بر روی رایانه شخصی رایگان است

فروش تابستانی در GOG همچنان ادامه دارد و صدها بازی با کاهش شدید قیمت فهرست شده اند. با این حال، اگر به دنبال یک بازی رایگان هستید، باید قبل از 23 ژوئن برای دریافت یک نسخه رایگان از Flashback، یک بازی علمی تخیلی قدیمی که معمولا ده دلار قیمت دارد، بروید.

فلش بک اولین بار در سال 1993 منتشر شد و این نسخه از بازی به شما این امکان را می دهد که هم در یک تجربه کلاسیک و هم در یک نسخه مدرن و تجدید نظر شده غوطه ور شوید. حالت مدرن شامل یک فیلتر گرافیکی جدید، یک موسیقی متن بازسازی شده، یک ویژگی عقب و یک آموزش است که طناب ها را قبل از پرتاب کردن شما به سمت گرگ ها به شما نشان می دهد.

شرحی ارائه نشده است

گالری

این بازی ماجراجویی دانشمندی به نام کنراد را دنبال می کند که خود را در یکی از قمرهای زحل در سال 2142 می بیند. هدف او بازگشت یک تکه به زمین است، اما گروهی از دشمنان مرموز تمام تلاش خود را می کنند تا او را روی تایتان نگه دارند. آنچه در ادامه می‌آید یک تجربه پلتفرمینگ منحصر به فرد است که از فناوری ضبط حرکت برای ارائه چند انیمیشن بازی تاثیرگذار برای نزدیک به سه دهه استفاده می‌کند.

پس از سفارش، GOG یک نسخه بدون DRM از بازی را ارائه می دهد به گذشته نگری این مال شماست که برای همیشه نگه دارید.

هنگامی که بازی را به کتابخانه خود اضافه کردید، مطمئن شوید که سایر بازی های موجود در طول فروش تابستانی را بررسی کنید – که شامل Cyberpunk 2077، دیسکو Elysium، شوالیه توخالی، و بیشتر.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.