منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • این اکسپلویت جنگ ستارگان لگو به شما امکان می دهد با کتک زدن کودک آناکین پرواز کنید

این اکسپلویت جنگ ستارگان لگو به شما امکان می دهد با کتک زدن کودک آناکین پرواز کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
این اکسپلویت جنگ ستارگان لگو به شما امکان می دهد با کتک زدن کودک آناکین پرواز کنید

این اکسپلویت جنگ ستارگان لگو به شما امکان می دهد با کتک زدن کودک آناکین پرواز کنید

در بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga، یک ترفند مفید برای دویدن با سرعت یافت شد که به بازیکنان اجازه می‌دهد اساساً به صورت عمودی یا افقی بر روی نقشه پرواز کنند، همانطور که Polygon فهمیده است. تنها اشکال این است که این ترفند که مخترع آن آن را Child Flight نامید، متأسفانه بازیکنان را ملزم به ضرب و شتم یک کودک می کند.

همانطور که توسط یکی از کاربران توییتر ارسال شده است گوی قرمزآخرین بازی Lego Star Wars به ​​شخصیت‌های کودکان اجازه نمی‌دهد که آسیب‌های آتش دوستانه را متحمل شوند، به این معنی که بازیکنان می‌توانند با ترکیب مشت‌ها به هر کجا که می‌خواهند از طریق «گودال‌های بزرگ و فضای خالی» پرواز کنند.

ویدئویی که توسط Red Orb منتشر شده است، نشان می‌دهد که بازیکن در حال آزمایش این ترفند بر روی آناکین کودک، با استفاده از ترکیب گسترده‌ای از حملات قهرمان جدی Qui-Gon Jin. Red Orb در یک توییت بعدی توضیح داد که این اکسپلویت می‌تواند به روش‌های مختلف مورد استفاده قرار گیرد، به طوری که بسیاری از شخصیت‌های Jedi در بازی دارای الگوهای حمله متفاوتی هستند که می‌توان از آنها برای سفر در جهات مختلف استفاده کرد.

“من زیاد بازی می کنم [Devil May Cry] و دیگر بازی‌های ترکیبی و من دیدم که این بازی نبرد مشابهی دارد، “Red Orb به Polygon گفت، و توضیح داد که چگونه این اکسپلویت را درک کرده‌اند. اما هنوز برای سرگرم‌کننده بودن خیلی کوتاه است. در نهایت به طور تصادفی به آناکین کودک ضربه زدم و آسیبی ندید. از آنجا، من فقط از آن به عنوان یک مانکن استفاده کردم و ساده ترین حلقه هوا را پیدا کردم.

جالب است که ببینیم دوندگان با چه سرعتی از «پرواز کودک» در حماسه اسکای واکر استفاده می کنند، حتی اگر واقعاً تاکتیک های Dark Side زیادی به نظر برسد. اما هی – آناکین اول این کار را کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.