منو سایت

این آخر هفته 10 بازی Steam را با 5 دلار دریافت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
این آخر هفته 10 بازی Steam را با 5 دلار دریافت کنید

این آخر هفته 10 بازی Steam را با 5 دلار دریافت کنید

Fanatical ارائه یک سری بازی مستقل عالی را با قیمت پایین در این آخر هفته آسان می کند بسته عید پاک خود را ایجاد کنید رویداد. شما این فرصت را خواهید داشت که استفاده کنید ده بازی فقط با 5 دلارانتخاب از بین کاتالوگ 20 عنوان مانند N ++، Kunai، او را با آتش بکش، آنها پیکسل ها را خونریزی می کنند، و بیشتر.

سه سطح برای ارتقاء ارائه شده است. 10 بازی برای پنج دلار بهترین معامله است، اما می توانید یک بازی با یک دلار یا پنج بازی با 3 دلار دریافت کنید. همه بسته ها با کوپن تخفیف 5 درصدی برای خرید بعدی شما همراه هستند و همه 20 عنوان به صورت کلید Steam در دسترس هستند.

چند بازی عالی برای انتخاب وجود دارد، از جمله پلتفرم‌های عالی: N ++، Kunai و They Bleed Pixels. همچنین می‌توانید Blazing Chrome را تماشا کنید، یک بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل سریع که بهتر است با یک دوست بازی کنید. اگر حوصله حل برخی معماها را دارید، بازی هوشمندانه مدیریت منابع Automachef در بسته عید پاک گنجانده شده است.

او را با آتش بکشید یک بازی عجیب است که شما را با عنکبوت هایی روبرو می کند که ساختمان های مختلف در محله معمولی حومه شهر شما را آلوده کرده اند. وظیفه شما این است که عفونت را تمیز کنید – با استفاده از پرتاب ستاره، تفنگ، پرتاب کننده موشک و (البته) آتش.

در زیر کاتالوگ کامل بسته عید پاک 2022 را مشاهده خواهید کرد. به یاد داشته باشید که اگر فقط به یکی از این بازی ها علاقه دارید، هر 20 عنوان زیر هر کدام به قیمت 1 دلار به فروش می رسند.

بسته عید پاک 2022