منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ایلان ماسک Build Elden Ring خود را منتشر کرده است و طرفداران این نرم افزار گیج شده اند

ایلان ماسک Build Elden Ring خود را منتشر کرده است و طرفداران این نرم افزار گیج شده اند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ایلان ماسک Build Elden Ring خود را منتشر کرده است و طرفداران این نرم افزار گیج شده اند

ایلان ماسک Build Elden Ring خود را منتشر کرده است و طرفداران این نرم افزار گیج شده اند

ایلان ماسک ممکن است مدیر عامل، مالک آینده توییتر و میلیاردر تسلا باشد، اما تقریباً به گفته همه، طراحی حلقه الدن او می تواند مفید باشد. مثلاً کار زیاد.

ماسک که در حال حاضر با اتهامات سوء رفتار جنسی مواجه است، پس از انتشار بارها در مورد این بازی، از طرفداران پر و پا قرص این بازی است. توییت ها که “حلقه الدن، با تجربه کامل، زیباترین هنری است که تا به حال دیده ام.” وقتی از ماسک پرسیده شد که او چه شخصیتی را در بازی نقش‌آفرینی موفق From Software بازی می‌کند، گفت که او یک “جادوگر قدرتمند اما شبیه شمشیر/کاتانا” است. او سپس با اسکرین شات از طرح خود، خاطرنشان کرد که “اگر نیاز به واژگونی سریع باشد، بار مجهز او کمتر خواهد بود.”

طرفداران Elden Ring، به زبان ساده، خیلی گیج شده از شخصیت حلقه الدن ماسک. او ادعا می کند که یک جادوگر است (و در واقع امتیازات زیادی در هوش و ذهن دارد)، اما زره سنگین می پوشد و نه یک بلکه دو شمشیر مجهز دارد. شمشیرها در همان دست گرز او هستند، به این معنی که او نمی تواند به راحتی طلسم کند و با سلاح خود حمله کند، بلکه باید بین آنها جابجا شود، در حالی که شکاف سمت چپ فقط برای نگه داشتن یکی از دو سپر خود است. .

او خاطرنشان می کند که در صورت لزوم بار روی تجهیزات خود را کاهش می دهد، اما به دلایلی دو سپر سنگین مجهز دارد که کاملاً غیر ضروری است و به سادگی به بار روی تجهیزات او وزن غیر ضروری اضافه می کند. شخصیت‌های دارای طلسم‌های جادویی معمولاً می‌خواهند زره سبک‌تری بپوشند که به آن‌ها اجازه می‌دهد به سرعت از خطر خارج شوند، اما در عوض شخصیت ماسک تجهیزات سنگینی دارد که اگر سعی کند از انواع حملات دشمن جلوگیری کند، او را وادار می‌کند که «چربی رول» مهیب را بسازد. این واقعیت که سلاح‌ها و سپرهای زیادی دارد به این معنی است که بعید است اکثر آنها تا آنجا که می‌توانند ارتقا پیدا کنند، زیرا مواد ارتقایی مانند Smithing Stones ممکن است به بخش زیادی از بازی محدود شود. در نتیجه عدم پایبندی به یک سپر و یک شمشیر، محافظت و آسیب بالاتری را که تجهیزات کاملاً ارتقا یافته ایجاد می کنند از دست می دهد.

طلسم های او به همان اندازه گیج کننده هستند. از Radagon’s Soreseal استفاده می کند که انرژی، استقامت، قدرت و مهارت را افزایش می دهد، اما به قیمت دریافت 15 درصد آسیب بیشتر است. این یک طلسم وحشتناک برای شخصیتی است که بر روی بازیگری متمرکز است، زیرا در درجه اول برای شخصیت های مبتنی بر سلاح های فیزیکی مفید است. به نظر می رسد ماسک از طلسم دیگری به نام قفل کهربایی بنفش برای افزایش HP استفاده می کند تا اثرات منفی Radagon’s Soreseal را جبران کند. همچنین طلسم لاک پشت سبز را حمل می کند که باعث افزایش استقامت می شود. این یک طلسم عالی است، اما بیشتر برای شخصیت‌های فیزیکی مناسب است که اغلب از سلاح‌های خود برای وارد کردن آسیب استفاده می‌کنند. شخصیت ماسک، طبق توییت هایش، با هیچ یک از این موارد خوب عمل نمی کند. با این حال، او از طلسم مدرسه Graven استفاده می کند که قدرت جادوگری را افزایش می دهد. حداقل این منطقی است.

به نظر می رسد مشکل اصلی ساختن مشک این است که او استاد همه صنایع و استاد هیچ است. او می خواهد زره سنگین و سپر بپوشد، اما می خواهد جادوگر هم باشد. او می خواهد از طلسم استفاده کند، اما با شمشیر نیز خوب باشد. در نتیجه، آمار، تجهیزات و طلسم های او در همه جا وجود دارد. به هر حال، اگر طراحی ماسک برای او کارساز باشد و بتواند او را در میان سرسخت ترین باس های بازی راهنمایی کند، آن وقت می توان آن را یک موفقیت در نظر گرفت. اما طرفداران فقط دوست دارند او بداند که تعداد زیادی وجود دارد که می تواند بهتر انجام دهد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.