منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ایلان ماسک رایانه های شخصی بازی را به کنسول های بازی ترجیح می دهد

ایلان ماسک رایانه های شخصی بازی را به کنسول های بازی ترجیح می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ایلان ماسک رایانه های شخصی بازی را به کنسول های بازی ترجیح می دهد

الون ماسک او با کامنت ها و توییت هایی که می گذارد به یک سلبریتی مجازی تبدیل شده است و هر بار موج جدیدی در میان کاربران توییتر ایجاد می کند. او در مورد موضوعات مختلفی اظهار نظر می کند و اخیراً در مورد بازی آلدن رینگ صحبت کرده است. ماسک قول داده است که استیم را به خودروهای تسلا اضافه خواهد کرد، که باعث شد بسیاری بگویند ایلان ماسک در حال ساخت یک کنسول بازی است. او در پاسخ گفت که علاقه ای به رقابت با پلی استیشن و ایکس باکس ندارد.

به گزارش پارسی گیم، ایلان ماسک در قسمت جدید پادکست ارسال کامل حضور یافت و از او پرسیده شد که آیا علاقه ای به ساخت کنسول بازی دارد یا خیر؟ ماسک بدون شک یکی از طرفداران بازی های ویدیویی است و همچنین دارای پول هنگفتی است که حتی پلی استیشن هم نمی تواند با آن رقابت کند. ماسک در پاسخ می گوید که علاقه ای به رقابت با پلی استیشن و ایکس باکس ندارد و نمی خواهد چنین کاری انجام دهد.

او همچنین اضافه کرد که ایجاد یک کنسول بازی جدید ارزش جدیدی به بازار کنونی اضافه نمی کند و مطمئن نیست که این کنسول بتواند تغییر قابل توجهی ایجاد کند. او همچنین معتقد است که کنسول بازی همان رایانه شخصی بازی است و رشد کنسول ها به جایی رسیده است که تفاوت چندانی با رایانه شخصی ندارد و به همین دلیل ترجیح می دهد از رایانه شخصی برای بازی استفاده کند. این خیلی عجیب نیست و او قبلاً توضیح داده بود که چرا از کنسول بازی استفاده نمی کند. Halo تنها فرنچایز کنسولی است که ماسک به آن علاقه دارد و Halo Infinite را ستایش کرد.

کامپیوتر گیمینگ ایلان ماسک

ایلان ماسک کنسول بازی می سازد؟

واضح است که علاقه ایلان ماسک به بازی های ویدیویی و نظر او در راستای برنامه های آینده تسلا است. اما همکاری او با سونی یا مایکروسافت و قرار دادن کنسول بازی در خودروی تسلا تا مدت ها می تواند اولین خبر آژانس های سریال دنیا باشد. استراتژی تسلا نشان می دهد که اولویت ایلان ماسک این است که امکان اجرای Steam در داشبورد تسلا را فراهم کند. بدون شک اگر روزی ماسک بخواهد کنسول بازی خود را بسازد، با میلیون ها طرفدار در سرتاسر جهان شروع کرده و از آنها برای استفاده از کنسول استفاده خواهد کرد.

بدون شک صحبت های ایلان ماسک در مورد بازار کنسول های بازی خالی از اهمیت نیست. سونی، مایکروسافت و نینتندو هر کدام به سبک خود کار می کنند و بازی های مختلفی را منتشر می کنند. در نهایت، این رایانه شخصی است که همه این بازی ها را گرد هم می آورد و پیشرفت های سخت افزاری در چند سال گذشته نشان داده است که رایانه های شخصی بازی گزینه بسیار مناسبی برای تجربه بازی هایی با جدیدترین کیفیت و گرافیک است.

منبع: GameRant