منو سایت

ایشین رسما معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ایشین رسما معرفی شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، سگا و استودیو Ryu Ga Gotoku نسخه بازسازی شده Ryu Ga Gotoku: Ishin را تحت عنوان Like a Dragon: Ishin در جریان قسمت جدید رویداد State of Play رونمایی کردند.

استودیوی Ryu Ga Gotoku در بین گیمرها با ساخت سری بازی های Yakuza شناخته می شود. این استودیو در سال 2014 اثری به نام Ryu ga Gotoku Ishin در ژاپن منتشر کرد که سریال را به قرن نوزدهم منتقل کرد. اکنون پس از گذشت هشت سال از انتشار این بازی، نسخه بازسازی شده آن با نام بازی Like a Dragon: Ishin معرفی شده است.

ایشین رسما معرفی شد

Like a Dragon: Ishin Launch Trailer

استودیو Ryu Ga Gotoku قول داده است که یک بازسازی کامل خواهد بود. بر اساس پست مربوط به وبلاگ پلی استیشن، Like a Dragon: Ishin، برخلاف عناوین قبلی سری Yakuza مانند Yakuza 6، Yakuza Kiwami 2، Yakuza: Like a Dragon، Judgment و Lost Judgment با موتور Dragon ساخته نخواهد شد. در عوض، سازندگان از Unreal Engine 4 برای ایجاد آن استفاده می کنند.

محصول جدید استودیو Ryu Ga Gotoku دارای شخصیت های شناخته شده و محبوب بسیاری از سری Yakuza است. اما این اثر به جای ژاپن مدرن و شهرهایی مانند کاموروچو، محیط های متفاوتی دارد. داستان بازی مذکور در دوران پر هرج و مرج باکوماتسو در دهه 1860 می گذرد. این دوره که به عنوان پایان شوگونات شناخته می شود، به سال های پایانی شوگونات توکوگاوا یا دوره ادو اشاره دارد. این باعث می شود که بازی جدید در سری Yakuza داستان پایان دوره سامورایی ها و واسالگی را روایت کند.

بازی Like a Dragon: Ishin Ryu Ga Gotoku: بازی Ishin

Like a Dragon: Ishin شخصیت های معروف سریال Yakuza را به نمایش می گذارد

در این محصول جدید از استودیوی Ryu Ga Gotoku، بازیکنان در نقش ریوما ساکاموتو قرار می گیرند که قصد دارد از استاد خود انتقام بگیرد. برای این منظور، او با نام جعلی Saito Hajime به نیروی پلیس آن زمان، Shinsengomi نفوذ می کند. Like a Dragon: Ishin در فوریه 2023 (بین 12 فوریه تا 9 مارس) برای پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، رایانه شخصی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس به صورت جهانی عرضه خواهد شد.

نظر شما در مورد نسخه بازسازی شده Ryu ga Gotoku Ishin چیست؟ آیا آن را تجربه خواهید کرد؟ فکر می کنید این اثر بتواند موفقیت سایر بازی های یاکوزا را تکرار کند؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt