منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • اکنون می توانید عکس های سرزده به عنوان بخشی از عاشقانه های Cyberpunk 2077 دریافت کنید

اکنون می توانید عکس های سرزده به عنوان بخشی از عاشقانه های Cyberpunk 2077 دریافت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اکنون می توانید عکس های سرزده به عنوان بخشی از عاشقانه های Cyberpunk 2077 دریافت کنیداکنون می توانید عکس های سرزده به عنوان بخشی از عاشقانه های Cyberpunk 2077 دریافت کنید

Cyberpunk 2077 به تازگی یک به روز رسانی بزرگ دریافت کرده است که محتوای بیشتری را اضافه می کند، عملکرد کنسول های نسل بعدی را بهبود می بخشد و البته باگ ها را برطرف می کند. می‌توانید همه چیزهایی را که به‌روزرسانی جدید اضافه کرده است در اینجا بررسی کنید، اما یکی از جالب‌ترین موارد اضافه شده، داستان عاشقانه طولانی برای پانام است که می‌بیند عکس‌های برهنه را به عنوان بخشی از زنجیره متن خود برای بازیکن ارسال می‌کند. هشدار برای محتوای NSFW و اسپویلرهای نور.

با تمام محتوای جدید اضافه شده به پچ 1.5 در Cyberpunk 2077، بازیکنان احتمالاً برای مدتی تعاملات جدید و اسرار پنهان را کشف خواهند کرد. افزودنی جدیدی که توسط یک بازیکن به ترتیب Cyberpunk 2077 کشف شد، افزوده ای به رمان عاشقانه پاناما است که می بیند او عکس برهنه ای از بازیکن ارسال می کند.

در حال پخش: پخش زنده CD Project RED (Cyberpunk 2077)

اگرچه بیشتر از توجه صفحه بزرگ یادداشت‌های پچ 1.5 دور مانده است، یک عنصر اشاره می‌کند که توسعه‌دهندگان Cyberpunk با افزودن پیام‌ها و تعاملات جدید، عاشقانه‌های طولانی با پاناما، کری، ریور و جودی را اضافه کرده‌اند. به نظر می‌رسد عکس برهنه‌ای که در زیر جاسازی کرده‌ایم، از نظر محتوای رمانتیک جدیدی که در Cyberpunk 2077 به‌روزرسانی شده است، فقط نوک کوه یخ باشد.

در یک جریان زنده که در مورد به‌روزرسانی نسل بعدی بحث می‌کند، توسعه‌دهندگان CDPR عاشقانه‌های کمی گسترش یافته را گسترش داده‌اند. اگرچه محتوای زیادی اضافه نشده است، CDPR جزئیات کوچکی را اضافه کرده است که باعث می شود عاشقانه های بازی واقعی تر و صمیمی تر شوند. علاوه بر مکالمات متنی طولانی، این شامل لحظاتی مانند بیدار شدن برخی از علایق عاشقانه در شخصیت بازیکن می شود که در آپارتمان او بخوابید.

مکالمه جدید دیگری از بازی به روز شده باعث می شود بازیکن با مادربزرگ جودی در مورد رابطه شما صحبت کند و به نظر می رسد چیزهای بیشتری در Cyberpunk 2077 به روز شده کشف شود. یکی از مکالمات متنی موجود جودی نشان می دهد که او عکس های زشت خودش را ساخته است. برای پخش کننده، بنابراین ممکن است این مکالمه به روز شده باشد تا در واقع شامل یک یا دو عکس باشد.

اگر در مورد Cyberpunk 2077 بیشتر به جنگ علاقه مند هستید تا عاشقانه، راهنمای ما را برای همگام شدن با مزایای خود با درختان استعداد بازی اخیراً بازسازی شده بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.