منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • اکنون برای تست ورزش نینتندو سوییچ ثبت نام کنید (اما جرات به اشتراک گذاری چیزی را نداشته باشید)

اکنون برای تست ورزش نینتندو سوییچ ثبت نام کنید (اما جرات به اشتراک گذاری چیزی را نداشته باشید)

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اکنون برای تست ورزش نینتندو سوییچ ثبت نام کنید (اما جرات به اشتراک گذاری چیزی را نداشته باشید)اکنون برای تست ورزش نینتندو سوییچ ثبت نام کنید (اما جرات به اشتراک گذاری چیزی را نداشته باشید)

نینتندو ثبت نام برای تست های بازی آنلاین Nintendo Switch Sports را باز کرده است و به بازیکنان توصیه می کند که اکیداً از اشتراک گذاری هرگونه فیلم منع شوند.

آزمون بازی آنلاین این آخر هفته در 19 و 20 فوریه برای مدت زمان مشخصی در هر روز برگزار می‌شود (برنامه کامل را در زیر ببینید) و برای ورود به سیستم (از طریق Eurogamer) باید مشترک عضویت Nintendo Switch Online باشید.

نینتندو توضیح داد که تست آنلاین نسخه‌ای از بازی در دست توسعه است، بنابراین بازیکنان ممکن است در حین بازی با برخی «رفتارها یا خطاهای غیرمنتظره» مواجه شوند. علاوه بر این، ذخیره داده‌های آزمایش تا زمان راه‌اندازی کامل در ماه آوریل انجام نمی‌شود و این آزمایش روی کنسول‌های Switch Lite اجرا نمی‌شود.

علاوه بر این، نینتندو گفت که پذیرفته شدگان در آزمون مجاز به اشتراک گذاری هیچ جزئیاتی از آزمون نیستند. این محدودیت زمانی برای آزمایش‌های قبل از انتشار غیرمعمول نیست، اما همیشه نیز یک قانون نیست. سونی اخیراً اعلام کرده است که هر کسی در تست فنی MLB The Show 22 می تواند هر فیلمی را که می خواهد به اشتراک بگذارد.

نینتندو این آزمایش را انجام می دهد تا مطمئن شود که برخی از جنبه های فنی بازی در زمان عرضه باقی می مانند. بازیکنان می‌توانند در طول آزمون، مسابقات تنیس، بولینگ و Chambara آنلاین را امتحان کنند.

برای شرکت در تست Nintendo Switch Sports، از وب‌سایت‌های لینک زیر دیدن کنید تا فرآیند شروع شود. این شامل ورود با حساب نینتندو و بازخرید کد 16 رقمی ارائه شده به شما می شود.

زمان تست Nintendo Switch Sports:

جمعه 18 فوریه

  • 7-7: 45 PM PT / 10-10: 45 PM ET

شنبه 19 فوریه

  • 3-3: 45 PM PT / 6-6: 45 PM ET
  • 11-11: 45 PM PT / 14-14: 45 ET
  • 19-19: 45 PT / 22-22: 45 ET

یکشنبه 20 فوریه

  • 3-3: 45 PM PT / 6-6: 45 PM ET

بازی کامل که در 29 آوریل منتشر می شود، شامل فوتبال، والیبال و بدمینتون نیز می شود. گلف اواخر سال از طریق به‌روزرسانی رایگان وارد بازی می‌شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.