منو سایت

اکران Star Wars Eclipse به سال 2027 موکول شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اکران Star Wars Eclipse به سال 2027 موکول شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، چندین نفر از افراد داخلی اعلام کرده اند که راه اندازی Star Wars Eclipse (Star Wars Eclipse) تا سال 2027 امکان پذیر نخواهد بود.

Quantic Dream Studio به خاطر ارائه تجربیات داستان محور و جذاب در بین بازیکنان مشهور است. این استودیو بازی هایی مانند Detroit: Become Human، Beyond: Two Souls و Heavy Rain را منتشر کرد. با این حال، استودیو Quantum Dream در سال‌های اخیر با اتهاماتی مواجه شده است که وجهه آن را مخدوش کرده است. رفتار غیرمعمول کارکنان و محیط های کاری ناسالم مسائلی هستند که اعضای استودیو Quantic Dream را نگران می کنند. این مشکلات تا آنجا پیش رفت که ظاهراً روند تولید بزرگترین محصول این استودیو متوقف شد.

تعدادی از سلبریتی ها اعلام کرده اند که انتشار Star Wars Eclipse تا سال 2027 امکان پذیر نخواهد بود. این به این دلیل است که استودیوی Quantum Dream با مشکلات کارکنان مواجه است. بر این اساس، بین رونمایی و عرضه Star Wars Eclipse حدود 6 سال اختلاف وجود دارد. با توجه به این اختلاف زمانی، معرفی زودهنگام Star Inc Eclipse باعث نارضایتی بسیاری از بازیکنان شد.

تام هندرسون از Xfire Media گزارش می دهد که روند ایجاد و راه اندازی Star Wars Eclipse به دلیل مشکلات استودیو Quantic Dream با استخدام کارکنان جدید متوقف شده است. منابع تام هندرسون گفت که مدعی شده است که استودیو Quantum Dream برای جذب گیمرهای جدید Early Eclipse را زودهنگام معرفی کرده است. استودیو بر این باور بود که کار بر روی بازی بعدی از سری جنگ ستارگان یک فرصت منحصر به فرد است. به گفته منابع، این هدف Quantic Dream Studio محقق نشده و هنوز موفق به جذب نیروهای جدید نشده اند.

انتشار Star Wars Eclipse Star Inc Eclipse

طرفداران جنگ ستارگان با کسوف جنگ ستارگان مخالف هستند

تام هندرسون در ادامه گزارش خود اشاره می کند که لیست فرصت های شغلی استودیو Quantum Dream پس از انتشار Star Wars Eclipse از 60 به 67 افزایش یافته است. همچنین مشخص شد که استودیو Quantic Dream آگهی های قبلی خود را برای استخدام کارکنان جدید برای آنها بازنشر کرده است. چنین وضعیتی برای Star Eclipse که از سال 2013 در حال ساخت است، فاجعه بار است.

گفته های تام هندرسون توسط جف بک از Venture Beat تایید شد. وی بر اهمیت مشکلات استخدامی استودیو کوانتوم دریم تاکید کرد. او همچنین گفت که استودیو باید از اعتبار خود برای جذب کارکنان جدید استفاده کند.

محیط کار ناسالم تأثیر زیادی بر فرآیند استخدام Quantic Dream Studio داشته است. همچنین کمپین هایی از طرفداران برای توقف تولید Star Wars Eclipse برگزار شده است. مدت کوتاهی پس از ارائه این اثر، هشتگ BlackoutStarWarsEclipse به یک ترند در توییتر تبدیل شد. علاقه مندان به جنگ ستارگان از LucasArts خواسته اند تا به همکاری خود با Quantum Dream Studios پایان دهد. آنها به رفتار ناسالم دیوید کیج، موسس و رئیس استودیو Quantic Dream اشاره کردند که گفت این استودیو مکان مناسبی برای اجرای Star Inc Eclipse نیست. در نتیجه تولید این اثر باید به استودیو دیگری برون سپاری شود.

نظر شما در مورد عدم اکران Star Wars Eclipse قبل از سال 2027 چیست؟ با توجه به شرایط استودیو Quantum Dream آیا استودیو دیگری را برای تولید این اثر ترجیح می دهید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: The Gamer