منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • اکتیویژن با استودیوی جدید در مونترال به سختی در Call Of Duty کار می کند

اکتیویژن با استودیوی جدید در مونترال به سختی در Call Of Duty کار می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اکتیویژن با استودیوی جدید در مونترال به سختی در Call Of Duty کار می کند

اکتیویژن با استودیوی جدید در مونترال به سختی در Call Of Duty کار می کند

Beenox، یک استودیوی متعلق به Activision که فرانچایز عظیم Call of Duty را حفظ می کند، امروز اعلام کرد که علاوه بر دفتر مرکزی خود در شهر کبک، در مکان جدیدی در مونترال گسترش خواهد یافت.

دفتر دوم به Beenox اجازه می دهد تا کارکنان خود را بیش از 20٪ افزایش دهد، این استودیو در یک بیانیه مطبوعاتی گفت، ادامه توسعه، که در حال حاضر بیش از 150 توسعه دهنده را در سال گذشته استخدام کرده است. در مورد اینکه استودیو جدید بر روی چه چیزی تمرکز خواهد کرد، در بیانیه مطبوعاتی آمده است که استودیوی جدید قادر خواهد بود “از رشد [Call of Duty] حق رای دادن و پروژه های جاه طلبانه اضافی.”

در حال پخش: وضعیت Call of Duty: Warzone

بسیاری از مشاغلی که در حال حاضر برای استودیو جدید فهرست شده‌اند، تمرکز بر روی موبایل دارند، و این نشان می‌دهد که استودیوی مونترال سهم زیادی در انتقال تلفن همراه آینده Call Of Duty: Warzone خواهد داشت، که اوایل ماه مارس تایید شد.

مشارکت Beenox در فرنچایز Activision FPS شامل توسعه محتوای فصلی برای Call of Duty: Warzone و همچنین توسعه مشترک “تجربه کاملاً جدید تلفن همراه در Call of Duty” است. مشخص نیست که آیا این برای Mobile Warzone یا سایر پروژه های تلفن همراه اعلام نشده دیگر صدق می کند.

نور پولونی، رئیس استودیو Beenox گفت: “تیم مونترال بخشی جدایی ناپذیر از روند توسعه همه پروژه های ما خواهد بود.” مکان استودیوی جدید در مونترال هنوز مشخص نشده است.