منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • اپیک گیمز و ایکس باکس تمام درآمدهای فورتنایت را طی دو هفته آینده به امور خیریه اهدا خواهند کرد.

اپیک گیمز و ایکس باکس تمام درآمدهای فورتنایت را طی دو هفته آینده به امور خیریه اهدا خواهند کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اپیک گیمز و ایکس باکس تمام درآمدهای فورتنایت را طی دو هفته آینده به امور خیریه اهدا خواهند کرد.

اپیک گیمز و ایکس باکس تمام درآمدهای فورتنایت را طی دو هفته آینده به امور خیریه اهدا خواهند کرد.

در همان روزی که Epic فصل 2 Fortnite را راه اندازی کرد، توسعه دهنده-ناشر و ایکس باکس تعهد دو هفته ای مشترکی را برای اهدای تمام درآمد حاصل از خریدهای پول واقعی بازی به مؤسسات خیریه بزرگ برای کمک به افرادی که از حمله روسیه به اوکراین آسیب دیده اند، اعلام کردند.

بین 20 مارس تا 3 آوریل، همه خریدهای درون بازی که با پول واقعی برای چیزهایی مانند V-Bucks، پاس‌های رزمی، اشتراک خدمه و موارد دیگر انجام می‌شوند، مستقیماً به صندوق‌های پشتیبانی بزرگی می‌روند که فعالانه برای کمک به پناهندگان و پناهندگان کار می‌کنند. که هنوز در اوکراین هستند. خیریه های دخیل عبارتند از Direct Relief، UNICEF، UNWFP و UNHCR. Epic اضافه کرد که سازمان های بیشتری در هفته های آینده اضافه خواهند شد.

“آنها در محل هستند و مراقبت های اضطراری از جمله مراقبت های بهداشتی، غذا و آب تمیز، مواد مصرفی اولیه، کمک های قانونی و سرپناه را ارائه می دهند.[…]ما منتظر دریافت وجوه واقعی از پلتفرم پرداخت و شرکای خود نیستیم که بسته به نحوه پردازش تراکنش ممکن است مدتی طول بکشد. پس از گزارش تراکنش‌ها، ما آنها را ثبت کرده و ظرف چند روز وجوه را به سازمان‌های بشردوستانه ارسال می‌کنیم.»

Xbox دقیقاً مانند Epic عمل می کند و تمام پول واقعی خود را به Fortnite به همان گروه ها اهدا می کند.

با توجه به اینکه فورتنایت امروز فصل جدیدی را راه‌اندازی می‌کند، دقیقاً همزمان با راه‌اندازی این ابتکار، نتیجه نهایی احتمالاً بسیار بالاتر از بسیاری – اگر نه همه – روزهای دیگر در تقویم فصلی فورتنایت خواهد بود. Epic اضافه کرد که هیچ استثنایی وجود ندارد و حتی مواردی مانند اشتراک‌های Crew که برای یک ماه جدید در این پنجره تمدید می‌شوند در نتیجه نهایی گزارش می‌شوند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.