منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • اپیک گیمز تاریخ انتشار ریمستر Uncharted 4 ر را برای رایانه های شخصی اعلام کرد

اپیک گیمز تاریخ انتشار ریمستر Uncharted 4 ر را برای رایانه های شخصی اعلام کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی

فروشگاه اپیک گیمز تاریخ انتشار Uncharted: Legacy of Thieves را 20 ژوئن 2020 برابر با 20 ژوئن 1401 اعلام کرد. Uncharted Remaster 4 به همراه بسته الحاقی Lost Legacy مدتی پیش برای پلی استیشن 5 منتشر شد و نسخه پی سی بدون تاریخ انتشار باقی ماند. به نظر می رسد که سونی خود را برای عرضه این بازی در اواخر ژوئن آماده می کند.

طبق آخرین اخبار بازی، صفحه بازی Uncharted: Legacy of Thieves که شامل ریمستر Uncharted 4 و Last Legacy می باشد، به روز رسانی شده و اطلاعات جدیدی در اختیار بازیکنان قرار گرفته است. طبق توضیحات منتشر شده، این مجموعه در تاریخ 30 خرداد برای کامپیوتر عرضه می شود. Uncharted 4 Remaster برای PC به طور انحصاری توسط این استودیو توسعه داده شد و توسعه آن بر خلاف نسخه پلی استیشن 5 خارج از NetDag انجام شد.

ریمستر بازی شامل ویژگی هایی مانند وضوح 4K، بهبود گرافیک و پشتیبانی از صفحه عریض است. بازیکنان همچنین می توانند تنظیمات گرافیکی را به دلخواه تغییر دهند و نتایج متفاوتی دریافت کنند. عرضه Uncharted: Legacy of Thieves برای پلی‌استیشن 5‌ در ژانویه امسال با حمایت منتقدان مواجه شد و برخی نوشتند که Uncharted 4 هنوز هم یکی از بهترین بازی‌های این سری است و ارزش تکرار با پلی‌استیشن 5 را دارد.

Remaster Uncharted 4 PC

Uncharted 4 Remaster بر روی کامپیوتر

تعدادی از منتقدان نیز از سیاست شارژ برای ارتقای گرافیک انتقاد کردند و به سونی اجازه این کار را ندادند. افرادی که Uncharted 4 را خریداری کرده اند برای تجربه آن در پلی استیشن 5 مجبور به پرداخت هزینه اضافی شدند. انتشار این بازی پایانی بر ماجراجویی Uncharted نخواهد بود. استودیو Natiodag در حال جمع آوری تیمی از اعضای جدید برای ساخت بازی بعدی Uncharted است.

دو توسعه دهنده NatiDag نیز احتمال ساخت Anchartd جدید را در اوایل سال جاری مطرح کردند. استودیو Natiodag در حال حاضر روی یک پروژه مخفی کار می کند و روی قسمت چند نفره The Last of Us 2 کار می کند. نیل دراکمن مدت کوتاهی قبل از آماده شدن طرح داستان Last of Ace 3 و ساخت دنباله ای برای این مجموعه در سال های آینده اعلام کرد. گزارش هایی از انتشار ریمیکس The Last of Us برای رایانه شخصی وجود دارد.

اپیک گیمز تاریخ انتشار ریمستر Uncharted 4 ر را برای رایانه های شخصی اعلام کرد

این تریلر زمانی منتشر شد که مجموعه Uncharted: Legacy of Thieves منتشر شد

سونی به دنبال شخصی برای مدیریت بخش رایانه های شخصی پلی استیشن است و سرمایه گذاری در بازی های رایانه ای در حال افزایش است. در گزارشی که اخیرا منتشر شد به عرضه God of War Ragnarok برای رایانه شخصی و سایر آثار انحصاری سونی اشاره شد و این روند اخیر با پلی استیشن 5 ادامه دارد. منتظر انتشار Uncharted 4 ر Remaster برای رایانه های شخصی در 30 ژوئن باشید.

منبع: VGC