منو سایت

اپراتور Rainbow Six Siege برای سال نو 7 از کونای ژاپنی عصبانی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اپراتور Rainbow Six Siege برای سال نو 7 از کونای ژاپنی عصبانی استاپراتور Rainbow Six Siege برای سال نو 7 از کونای ژاپنی عصبانی است

یوبی‌سافت مونترال شروع به آزار و اذیت آنچه در آینده برای Rainbow Six Siege است، شروع کرده است، که در سال هفتم برای تیراندازی اول شخص تاکتیکی شروع می‌شود. از جمله ویژگی هایی که آزاردهنده است می توان به آخرین اپراتور بازی اشاره کرد که قرار است 19 فوریه در توییچ رونمایی شود.

یوبی‌سافت مونترال در یک توییت (در زیر تعبیه‌شده) ویدیوی کوتاهی از اپراتور جدید منتشر کرد – این تصویری نزدیک از شخصی است که کت و شلوار بنفش شگفت‌انگیزی دارد. قهرمان یک کونای، یک ساز ژاپنی که اغلب در فرهنگ پاپ به عنوان سلاحی برای چاقو زدن یا پرتاب به تصویر کشیده می شود، در دست دارد.

در توییت آمده است: «تیغه می‌تواند بشکند، بچسبد و جای زخم باقی بماند». “چاقو می تواند بریده، خرد یا ایجاد کند. آیا ساده ترین ابزارها بیشترین تخیل را ندارند؟

آخرین اپراتور Siege – اضافه شده در سال 6، فصل 4 – Thorne، مدافع است. اگر یوبی سافت مونترال به مدل تناوب بین مهاجمان و مدافعان (که از سال 5، فصل 3 دنبال می شود) پایبند باشد، این اپراتور جدید برای سال 7، فصل 1 مهاجم خواهد بود.

هنگامی که با Ubisoft Montreal، Respawn و Riot Games درباره نحوه طراحی شخصیت‌های جدید به ترتیب برای Siege، Apex Legends و Valorant صحبت می‌کردند، این سه استودیو به GameSpot گفتند که متعادل کردن تیراندازی‌های شخصیت علمی است که نیاز به سوژه‌های آزمایشی زنده دارد.

Aureli Debant، دستیار کارگردان بازی Rainbow Six Siege، برای Siege گفت، به ویژه اینکه تیم هنگام طراحی اپراتورهای جدید، “توجه زیادی به ناراحتی بازیکنان می کند: ناامیدی زمانی که به عنوان فیلمبردار بازی می کنید و ناامیدی هنگام بازی مقابل شما. اپراتور “.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.