منو سایت

اپراتور فصل دوم سال هفتم Rainbow Six Siege مشخص شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اپراتور فصل دوم سال هفتم Rainbow Six Siege مشخص شد

بر اساس تصاویر درز کرده در شبکه های اجتماعی، اپراتور جدید بازی Rainbow Six Siege فصل آینده به Sens اضافه شد. این اپراتور مهاجم پس از اضافه شدن اعظمی تعادل به هم خورده را باز می گرداند و با ایجاد دیواری پویا، قلعه ای مناسب برای هم تیمی های خود ایجاد می کند تا از دید دشمن پنهان شوند.

به گزارش پارسی گیم، فصل جدید Rainbow Six از ماه گذشته با اضافه شدن محتوای جدید، اپراتور جدید به نام اعظمی و تغییرات اساسی آغاز شد. در حالی که هنوز زمان زیادی تا پایان فصل و آغاز فصل جدید باقی مانده است؛ اطلاعاتی از اپراتور جدید Rainbow Six Siege به بیرون درز کرده است. تصویر لو رفته از اپراتوری به نام Sens و همچنین سلاح ها و ویژگی های آن خبر می دهد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

اپراتور جدید Rainbow Six Siege توسط یکی از کاربران توییتر به نام Zer0Bytes کشف شد و شامل تصاویر جدیدی از این اپراتور است. این عکس ها نه تنها ظاهر او را نشان می دهد. بلکه ملیت او را آشکار می کند و اطلاعات کافی در اختیار ما قرار می دهد. طبق این تصویر، ویجت مخصوص این اپراتور، وسیله ای قابل حمل به نام ROU است که یک دیوار هولوگرافیک و مجازی ایجاد می کند تا اپراتورها بتوانند پشت آن بایستند و از دید دشمن دور بمانند. این دیوار برای مدت معینی فعال می ماند و تیم مقابل در این مدت نمی تواند پشت دیوار را ببیند.

اپراتور جدید Rainbow Six Siege

سنس یکی از اعضای جدید تیم ریبون است که در بروکسل، بلژیک به دنیا آمده است. تفنگ اصلی او یک سلاح کاملاً جدید به نام POF9 است که هنوز از آن استفاده نشده است. چندین اپراتور قبلی از تفنگ های قبلی استفاده کرده اند و در چند فصل دیگر شاهد اضافه شدن یک تفنگ کاملا جدید خواهیم بود. اپراتور از نارنجک های مخصوص نیز استفاده می کند که جزئیات آن مشخص نیست.

اپراتور جدید Rainbow Six Siege

هنوز مشخص نیست که فصل بعدی Rainbow Six Siege چه زمانی آغاز می شود و فصل اول در حال حاضر در اولین هفته های خود در سال هفتم است و هنوز به پایان نرسیده است. اگر روند فصول گذشته ثابت باشد؛ انتظار می رود این فصل در اواخر ژوئن و اوایل جولای شروع شود. یوبی سافت هفته گذشته از Rainbow Six Mobile رونمایی کرد، نسخه موبایل Rainbow Six که به زودی با دو کارت و دوازده اپراتور به صورت رایگان در دسترس خواهد بود.

Rainbow Six Siege سال ها پس از انتشار همچنان به روزرسانی های محتوا را دریافت می کند و این روند ادامه خواهد داشت. گفتنی است نسخه موبایلی مستقل از نسخه های PC و کنسولی و برای اندروید و iOS منتشر خواهد شد.

منبع: DualShockers