منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • اپراتور جدید Rainbow Six Siege با الهام از Assassin’s Creed ساخته شده است

اپراتور جدید Rainbow Six Siege با الهام از Assassin’s Creed ساخته شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اپراتور جدید Rainbow Six Siege با الهام از Assassin's Creed ساخته شده است

فصل جدید Rainbow Six Siege با نام Demon Veil از این هفته آغاز می شود و شاهد حضور اپراتور جدیدی در کنار حالت مسابقه ای و نقشه های جدید هستیم. این اپراتور که اعظمی نام دارد در فصل جدید با ویژگی های خاص و متفاوت با سایر اپراتورها ظاهر خواهد شد. اعظمی در اصل یک محافظ ژاپنی بود که از گجت خاصی به نام کیبا استفاده می کرد. این ویجت شباهت زیادی به خنجر مخفی بازی Assassin’s Creed دارد و طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، سازندگان Rainbow Six از Assassin’s Creed الهام گرفته اند.

به گزارش پارسی گیم، فصل جدید Rainbow Six Siege از امروز رسما آغاز می شود و آپدیت آن در اختیار بازیکنان رایانه های شخصی و کنسول ها قرار می گیرد. یوبی سافت به دنبال افزودن محتوای بیشتر در سال هفتم و ایجاد تغییرات در بازی است. برخی از تغییرات در آپدیت جدید است و اپراتور اعظمی اولین قدم خواهد بود. این شخصیت قادر به ترمیم دیوارهای سوراخ شده و آسیب دیده است و می تواند با تغییر محیط از حملات جلوگیری کند.

Rainbow Six Siege Assassin's Creed

Assassin’s Creed الهام بخش توسعه دهندگان Rainbow Six Siege است

کاری که اعظمی با طرفداران Assassin’s Creed کرد; این سلاح مخصوص اوست. این خنجر پنهان از آستین بیرون می آید و سپس خود را به سوی دشمن پرتاب می کند. سازندگان بازی گفته اند که این گجت بر اساس خنجر مخفی Assassin’s Creed ساخته شده و از این بازی الهام گرفته اند. الکس کارپازیس در مصاحبه اخیر خود گفت:

ما نمی دانستیم که این شخصیت باید ژاپنی باشد و گجت در طرح قبلی شبیه یک چاقوی پروانه ای بود که وقتی چاقو را باز کرد و به سمت گجت Kiba در حال استفاده پرتاب کرد. داشت بلند می شد

توسعه دهندگان Rainbow Six Siege سرانجام به این نتیجه رسیدند که سلاح ژاپنی Kona به آنچه آنها تصور می کنند نزدیک تر است. کارگردان بازی افزود: می خواستیم این اسلحه را با توجه به اصالت شخصیت مشخص کنیم. این موضوع باعث شد تا سازندگان به فکر بازی مهم دیگری برای یوبی سافت و Assassin’s Creed باشند و در نهایت گجتی شبیه به خنجر اتزیو بسازند.

جالب است بدانید که سازندگان خنجر Assassin’s Creed در حال کار بر روی Rainbow Six Siege هستند و تعدادی از آنها به تیم سازنده دعوت شده اند. آنها از مردی که خنجر مخفی را طراحی کرده بود دعوت کردند تا به تیم ملحق شود و در نتیجه دانش کافی برای ساخت چنین سلاحی به دست آوردند. کارگردان گفت: افزودن او به دنیای Siege بسیار سرگرم کننده بود.

با این حساب شاهد نمونه ای مدرن از خنجر مخفی Assassin’s Creed در فصل اول از سال هفتم Rainbow Six Siege خواهیم بود. منتظر بمانید تا فصل شروع شود و یک آپدیت جدید منتشر کنید. در خبر دیگر، Assassin’s Creed مهمان Garna Free Fire است و رویدادی با محوریت این بازی توسط Garna’s Battle Royale آغاز شد.

منبع: PCGamesN