منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • اوکراین از پلی استیشن، ایکس باکس و اسپورت می خواهد که از روسیه حمایت نکنند

اوکراین از پلی استیشن، ایکس باکس و اسپورت می خواهد که از روسیه حمایت نکنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اوکراین از پلی استیشن، ایکس باکس و اسپورت می خواهد که از روسیه حمایت نکنند

اوکراین از پلی استیشن، ایکس باکس و اسپورت می خواهد که از روسیه حمایت نکنند

میخائیل فدوروف، معاون نخست وزیر اوکراین، در نامه ای سرگشاده که امروز در توییتر منتشر شد، از صنعت بازی – به ویژه ایکس باکس و پلی استیشن – خواست تا فشار بیشتری بر روسیه وارد کنند. روسیه که در حال حاضر درگیر تهاجم به اوکراین است، با تحریم های سریع از سراسر جهان به عنوان مجازات حمله نظامی بی دلیل خود مواجه شده است.

نیروهای مسلح و شهروندان تا آخر از اوکراین دفاع می کنند! تمام دنیا با تحریم متجاوز را دفع می کنند – دشمن باید متحمل خسارات قابل توجهی شود. اما ما به حمایت شما نیاز داریم – در سال 2022، فناوری مدرن شاید بهترین پاسخ برای تانک ها، موشک های رگبار و موشک ها باشد. “من مطمئن هستم که نه تنها می شنوید، بلکه برای محافظت از اوکراین، اروپا و در نهایت از کل جهان دموکراتیک در برابر تجاوزات اقتدارگرای خونین – و من برای مسدود کردن موقت همه حساب های روسیه و بلاروس، تعلیق موقتی درخواست می کنم. شرکت روسیه و تیم ها و گیمرهای بلاروسی در تمام رویدادهای بین المللی ورزش های الکترونیکی و لغو کلیه رویدادهای بین المللی که در روسیه و بلاروس برگزار می شود.

اگرچه مایکروسافت و سونی بیانیه رسمی در مورد تهاجم روسیه به اوکراین منتشر نکرده اند، چندین استودیو و ناشر در صنعت بازی تلاش های خود را برای ارائه حمایت های بشردوستانه افزایش داده اند.

تیم Esports Navi روابط خود را با گروه اصلی ورزش‌های الکترونیکی روسیه قطع کرده است، توسعه‌دهنده استودیوی This War of Mine 11 Bit تمام درآمد حاصل از بازی ضد جنگ خود را به صلیب سرخ اوکراین اهدا می‌کند و CD Projekt Red متعهد شده است 1 میلیون PLN پرداخت کند. (حدود 240.00 دلار). USD) گروه بشردوستانه لهستانی Polska Akcja Humanitarna. اگر می‌خواهید از تلاش‌ها حمایت کنید، فهرستی از سازمان‌های بشردوستانه مانند صلیب سرخ اوکراین و یونیسف تهیه کرده‌ایم که می‌توانید به آنها کمک مالی کنید.

در زمینه سرگرمی برادران وارنر Interactive اکران The Batman در روسیه را به تعویق انداخته است، چرخش سونی Spider-Man Morbius تا سفارش بعدی نمایش داده نمی شود، دیزنی تمام اکران فیلم ها را در روسیه متوقف کرده و اپل فروش محصولات را متوقف کرده است.